Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
Матч УПЛ "Оболонь" — "Шахтар" та інші спортивні заходи в Києві проходитимуть без глядачів на трибунах

Матч "Шахтар" - "Оболонь"
"Шахтар" — "Оболонь". Фото: shakhtar.com

Рада оборони столиці ухвалила відповідне рішення на тлі останніх ракетних атак з боку Росії.

Матч української Прем'єр-ліги з футболу "Оболонь" — "Шахтар" та інші прийдешні спортивні заходи в Києві пройдуть без уболівальників на трибунах. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва.

На тлі останніх ракетних ударів з боку Росії Рада оборони столиці на невідкладному засіданні ухвалила рішення про перегляд правил проведення спортивних та розважальних заходів у Києві.

У коментарі для Суспільне Спорт рішення про проведення наступних заходів без глядачів пояснили атаками, що почастішали, на Україну з боку РФ із застосуванням ракетного озброєння та ударних БПЛА.

Які спортивні події у Києві потраплять під обмеження?

• Матч української Прем'єр-ліги між "Оболонню" та чинним чемпіоном "Шахтарем" у суботу, 30 березня. Київський клуб на правах господаря матчу вже оголосив про можливість обміняти квитки на гру.
  • Фінал Чотирьох жіночої Суперліги з баскетболу (30-31 березня) відбудеться в присутності "лімітованої кількості глядачів", повідомили у ФБУ.
  • Матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України з футзалу "Аврора" — "Суха Балка" та "ХІТ" — "СкайАп Футзал".

• Дозвіл на проведення спортивних заходів із глядачами вперше від початку повномасштабного російського вторгнення надали в грудні 2023 року. Відтоді обов'язковою умовою для допуску вболівальників залишається наявність укриття поблизу місця проведення змагань.
  • Сезон 2023/24 в УПЛ поновився після зимової перерви вже з глядачами на трибунах. Про обмеження відвідуваності в інших містах, крім столиці, і терміни цих обмежень у Києві наразі не повідомляється.