Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Збірна України — 12-та в одиночній змішаній естафеті на Кубку світу з біатлону в Голменколлені

Збірна України — 12-та в одиночній змішаній естафеті на Кубку світу з біатлону в Голменколлені

Дмитро Підручний
Дмитро Підручний. Фото: Kevin Voigt/Getty Images

Результати гонки.

В Голменколлені розпочався заключний змагальний день сьомого етапу Кубка світу з біатлону 2023/24. Першою гонкою неділі, 3 березня, стала одиночна змішана естафета.

Дотепер у сезоні Кубка світу відбулось два синглміксти — на етапах в Естерсунді та Антгольці. В обох гонках Україна посіла десяте місце.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Натомість у заключній одиночній змішаній естафеті сезону Україну представили Дмитро Підручний та Христина Дмитренко — "синьо-жовті" вперше виступили у такому складі. Перед цим обидва біатлоністи провели по одному синглміксту: Підручний разом з Анастасією Меркушиною став 14-м на ЧС-2024, Дмитренко у команді з Артемом Тищенком фінішувала 10-ю в Антгольці.

Як пройшла одиночна змішана естафета

 • Синглмікст розпочинали жінки. Христина Дмитренко на своєму першому етапі використала три додаткові патрони і передала естафету на 11-му місці з відставанням у 30 секунд від лідерки.
 • Дмитро Підручний на стартовій "лежці" заробив перше штрафне коло та опустився на 15-ту позицію. До другої передачі естафети українець трохи покращив становище команди, піднявшись на 12-те місце після використання одного запасного патрона у другій стрільбі.
 • Третій етап Дмитренко пройшла без штрафних кіл, однак їй знадобилися три додаткові патрони. Заключну естафету вона передала на 14-й сходинці.
 • На фінішному відрізку гонки Підручний чисто відпрацював на першій стрільбі і використав два запасні патрони на другій. У підсумку Україна посіла 12-те місце
 • Перемогу в естафеті здобула збірна Норвегії, яка у драматичній розв'язці випередила Швецію на 0.1 секунди. Чемпіонами стали Юні Арнеклейв та Ветле Шостад Крістіансен.

Кубок світу з біатлону 2023/24 (Голменколлен). Одиночна змішана естафета

 1. Норвегія (1+8) 38:43.6 хвилини
 2. Швеція (0+7) +0.1
 3. Фінляндія (0+6) +31.3
 4. Швейцарія (2+8) +44.5
 5. Франція (1+11) +1:11.8
 6. Німеччина (2+18) +1:19.9

...

 • 12. Україна (1+12) +2:34.4

Найкращим результатом України в синглмікстах на Кубку світу 2023/24 стало десяте місце на двох етапах.

Результати України в одиночній змішаній естафеті у сезоні Кубка світу

 • 10-те місце — Артем Тищенко та Анастасія Меркушина (Естерсунд)
 • 10-те місце — Артем Тищенко та Христина Дмитренко (Антгольц)
 • 12-те місце — Дмитро Підручний та Христина Дмитренко (Голменколлен)

Етап в Голменколлені завершиться класичною змішаною естафетою — недільна гонка розпочнеться о 15:45 за київським часом. Україну представлять Ірина Петренко, Анна Кривонос, Артем Прима і Тарас Лесюк.

На початок