Півзахисник збірної України Ігнатенко забив перший гол за "Бордо" у сезоні французької Ліги 2

Данило Ігнатенко у складі "Бордо"
Данило Ігнатенко у складі "Бордо". Фото: Getty Images

Врятував команду від поразки.

Український півзахисник Данило Ігнатенко відзначився першим голом за "Бордо" у нинішньому сезоні другої ліги Франції. Це сталось у матчі проти "Родеза".

26-річний Ігнатенко проводить третій сезон у складі "Бордо" та другий — у Лізі 2. Українець перейшов до французького клубу на правах оренди з "Шахтаря" на початку 2022 року, а перед сезоном 2022/23 його викупили у "гірників".

На старті 2024 року Ігнатенко забив перший гол у сезоні, відзначившись у матчі Кубка Франції проти "Саннуа" (2:1). Відтоді "Бордо" вилетів з турніру, однак продовжує боротьбу за підвищення у класі.

Як Ігнатенко забив перший гол у сезоні Ліги 2

• Український півзахисник розпочав гостьовий матч з "Родезом" у старті. "Бордо" вийшов уперед у рахунку в першому таймі, однак до перерви пропустив два голи.
  • До завершення основного часу "Бордо" не зумів відігратись. Однак забив рятівний гол у компенсований час: на 90+4-й хвилині Ігнатенко увірвався у штрафний майданчик з лівого флангу та завдав точного обвідного удару. У підсумку — нічия 2:2.

• Це третій гол Ігнатенка у Лізі 2 та четвертий загалом у складі "Бордо".

Після 27 матчів "Бордо" посідає 13-те місце у Лізі 2, набравши 36 очок. Відставання команди Ігнатенка від зони плей-оф за підвищення у класі складає шість балів.

Хто такий Данило Ігнатенко

• 26-річний півзахисник "Бордо" та збірної України.
  • За французьку команду грає від початку 2022 року, коли перейшов із "Шахтаря". За підсумками сезону 2022/23 "Бордо" вилетів з вищого дивізіону Франції.
  • На рахунку Ігнатенка 72 матчі за "Бордо" в усіх турнірах. У них українець відзначився чотирма голами та зробив п'ять результативних передач.
  • Дебютував у складі збірної України у 2022 році. З того моменту провів за неї шість матчів та забив один гол.