"Рано чи пізно з нами не гратиме". Кіліана Мбаппе вдруге поспіль замінили в матчах чемпіонату Франції

Кіліан Мбаппе в матчі чемпіонату Франції з футболу "Страсбург" — ПСЖ.
Кіліан Мбаппе. Фото: Jean-Francois Badias/AP Photos

Контракт нападника з ПСЖ спливає наприкінці сезону.

Форвард ПСЖ Кіліан Мбаппе не дограв другий поспіль матч у чемпіонаті Франції. Лідера команди замінили в перерві нічийного поєдинку 24-го туру проти "Монако" (0:0).

У попередньому турі Мбаппе не дограв матч проти "Ренна" (1:1): нападника замінили після години ігрового часу. В останніх п'яти зустрічах парижан у всіх турнірах Кіліан лише одного разу проводив на полі 90 хвилин — проти "Сосьєдада" (2:0) в Лізі чемпіонів.

Ігровий час Мбаппе суттєво скоротився на тлі чуток про його майбутній відхід зі столичного клубу. ЗМІ повідомляють, що француз вже міг погодити свій трансфер вільним агентом до мадридського "Реала" — його контракт із ПСЖ спливає наприкінці сезону 2023/24.

Як пояснили заміну в матчі з "Монако"?

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке визнав: у команді готуються, що рано чи пізно парижанам доведеться грати без багаторічного лідера нападу.

"Така моя робота. Увесь час я змушений ухвалювати рішення. Це моя філософія, ідея — думати про найкращі варіанти для своєї команди", — цитує іспанця The Athletic.

"Рано чи пізно він більше не гратиме з нами. Мусимо до цього звикати".

"Рано чи пізно з нами не гратиме". Кіліана Мбаппе вдруге поспіль замінили в матчі чемпіонату Франції
Іспанець Енріке очолює ПСЖ з літа 2023 року. Фото: Scott Heppell/AP Photos

Кіліан Мбаппе в сезоні 2023/24: що відомо?

• Від початку сезону Мбаппе забив 32 голи у 33 матчах усіх турнірів, а також додав сім результативних передач.
  • У лютому Кіліан вперше в сезоні провів матч на лаві запасних (проти "Лілля" в чемпіонаті — 3:1), перервавши серію з 14 ігор поспіль без замін.
  • З 21 голом Мбаппе очолює рейтинг бомбардирів Ліги 1. У Лізі чемпіонів він забив чотири голи і ділить шосте місце серед найрезультативніших гравців сезону.

ПСЖ у сезоні 2023/24: що відомо?

• Мбаппе — єдиний гравець ПСЖ цього сезону з двозначим показником результативності. Другий топбомбардир команди — форвард Рандал Коло-Муані — має у своєму активі дев'ять голів.
  • Після двох нічиїх поспіль команда Енріке зберігає впевнене лідерство в таблиці чемпіонату Франції. "Брест" на другій сходинці поступається чинним чемпіонам 12 очками.
  • Після домашньої перемоги 2:0 ПСЖ проведе матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти іспанського "Сосьєдада" у вівторок, 5 березня.