Біатлон: Кубок світу
Одна українка — у топ-40 індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в Голменколлені: результати

Анастасія Меркушина
Анастасія Меркушина. Фото: Hans Peter Lottermoser/Getty Images

Як минув перший старт сьомого етапу сезону.

Сезон Кубка світу з біатлону 2023/24 поновився етапом у норвезькому Голменколлені. Програму змагань у п'ятницю, 1 березня, відкрила жіноча індивідуальна гонка.

Сьомий етап у Голменколлені мав стартувати у четвер, 29 лютого, однак жіноча "індивідуалка" була перенесена через погодні умови, зокрема туман. З цієї ж причини змінився час початку гонки у п'ятницю: замість 13:30 вона стартувала о 14:00 за київським часом.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

До складу жіночої збірної України на індивідуальну гонку потрапили усі п'ять біатлоністок, які увійшли до заявки на сьомий етап Кубка світу. Однак Юлія Джима не вийшла на старт, тож Україну представили чотири учасниці.

Як пройшла гонка

• Анна Кривонос, що стартувала першою серед українок, припустилась трьох хиб на вогневих рубежах, зокрема заробила дві штрафні хвилини на останній "стійці". У підсумку Кривонос фінішувала 59-ю.
  • Христина Дмитренко увійшла у топ-15 гонки за швидкострільністю, однак заробила п'ять хвилин штрафу і посіла лише 62-ге місце.
  • Найкращу точність у стрільбі серед українок продемонструвала Анастасія Меркушина, яка зробила два промахи (10-те місце за швидкострільністю). Вона фінішувала на 33-му місці. Натомість Ірина Петренко з трьома хвилинами штрафу стала 63-ю.
  • Переможницею гонки стала лідерка жіночого заліку Кубка світу Інгрід Тандреволл з Норвегії. Це її третє особисте "золото" у нинішньому сезоні КС.

• 63. Ірина Петренко (Україна, 0+2+0+1) +6:02.6

Кубок світу в Голменколлені продовжиться індивідуальною гонкою серед чоловіків, яка розпочнеться у п'ятницю, 1 березня, о 16:45 за Києвом.