Біатлон: Кубок IBU
П'ять українок відібралися у гонку переслідування за підсумками спринту на Кубку IBU в Обертілліаху: результати

Любов Кип'яченкова
Любов Кип'яченкова. Фото: Дмитро Євенко/biathlon.com.ua

Як минула гонка.

В австрійському Обертілліаху стартував передостанній етап Кубка IBU з біатлону сезону 2023/24. Першою жіночою гонкою змагань став спринт.

Етап в Обертілліаху розпочався з чоловічого спринту. Найкращий результат серед українців показав Артем Тищенко — десяте місце.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Учасниками жіночої гонки стали п'ять українок. Першою серед усіх біатлоністок на старт вийшла Юлія Городна, останньою серед українок стартувала Оксана Коваленко (65-й номер), яка дебютувала на Кубку IBU.

Як минув жіночий спринт

• Юлія Городна припустилась двох хиб на вогневих рубежах, при цьому показала найкращий результат серед усіх учасниць гонки за швидкострільністю (46.3 секунди). Однак ходом українка не зуміла поборотись бодай за топ-40 й у підсумку фінішувала 55-ю.
  • Любов Кип'яченкова також заробила два кола штрафу і продемонструвала найкращий фініш серед українок — 42-ге місце. Поруч з нею гонку завершила Надія Бєлкіна, яка стала 43-ю.
  • Лілія Стеблина посіла 53-тю позицію з двома промахами. Натомість Оксана Коваленко у дебютній гонці на Кубку IBU припустилась чотирьох хиб і фінішувала 60-ю.
  • У гонку переслідування, яка пройде у суботу, 2 березня, відібрались усі п'ять українок.
  • Переможницею гонки стала норвезька біатлоністка Рагнільд Фемштейневік. Це її четверта особиста перемога на рівні Кубка IBU.

• 60. Оксана Коваленко (Україна, 3+1) +5:03.2

Кубок IBU з біатлону продовжиться гонками переслідуваннями серед чоловіків і жінок, які пройдуть у суботу, 2 березня.