Олексій Лень повторив особистий рекорд за ігровим часом у сезоні НБА: як зіграв українець

Олексій Лень
Олексій Лень. Фото: David Zalubowski/AP Photos

"Сакраменто" зазнав поразки від чемпіона ліги.

Український центровий "Сакраменто Кінгз" Олексій Лень повторив особистий рекорд за ігровим часом у нинішньому регулярному чемпіонаті НБА. Баскетболіст відіграв 16 хвилин у матчі проти чинних чемпіонів ліги "Денвер Наггетс".

Попередній матч в НБА Лень провів 23 лютого. Українець набрав чотири очки та чотири підбирання за 14 хвилин у виграному поєдинку із "Сан-Антоніо Сперс" (127:122).

Наступні два матчі "Сакраменто" Лень пропустив: не зіграв через хворобу проти "Лос-Анджелес Кліпперс" (123:107) та залишився на лаві запасних у грі з "Маямі Гіт" (110:121). У поєдинку з "Денвером" баскетболіст повернувся на паркет.

Як зіграв Лень

• Вперше з'явився на майданчику за 2:28 хвилини до кінця першої чверті. До завершення стартової 12-хвилинки відзначився підбиранням у нападі, а також не реалізував кидок з-під кошика.
  • Розпочав другу чверть у складі "Сакраменто" та записав у свій доробок блокшот. Відігравши три хвилини, залишив паркет до кінця першої половини матчу, яку "Денвер" виграв з рахунком 65:55.
  • Пропустив третю чверть і повернувся на паркет на старті заключної 12-хвилинки, коли "Наггетс" фактично гарантували собі перемогу у матчі, відірвавшись у рахунку на 28 очок.
  • Майже повністю відіграв четверту чверть, отримавши короткий перепочинок лише у середині останнього відрізку. За відведений час набрав перші очки: зробив данк та виконав точний кидок з трисекундної зони "Денвера".
  • Програний з рахунком 96:117 матч Лень завершив з чотирма очками (2/4 реалізація), двома підбираннями, двома блокшотами та двома перехопленнями.
  • 16 хвилин на паркеті — повторення особистого рекорду Леня у цьому сезоні. Таку ж кількість ігрового часу він отримав у січневому матчі з "Шарлотт Горнетс" (123:98), у якому набрав вісім очок та 10 підбирань.

Олексій Лень у "Сакраменто": що відомо

• "Сакраменто" у нинішньому сезоні здобув 33 перемоги та зазнав 25 поразок. Каліфорнійська команда посідає восьме місце в таблиці Західної конференції.
  • Протягом сезону 2023/24 Лень у середньому набирає в складі "Кінгз" 2.5 очка і виконує 3.0 підбирання за 8.9 хвилини на майданчику.
  • Наступний матч "Сакраменто" проведе в ніч на суботу, 2 березня, коли гратиме з лідером Західної конференції "Міннесотою Тімбервулвз".