Україна вдруге розгромила Болгарію і зберегла місце в другому дивізіоні Ліги націй

Україна та Болгарія у стиковому раунді плей-оф Ліги націй з футболу 2023/24.
Україна — Болгарія. Фото: УАФ

Що означає результат матчу-відповіді в Антальї.

Збірна України перемогла Болгарію в матчі-відповіді стикового раунду плей-оф Ліги націй. Зустріч в Антальї завершилася перемогою номінальних господарок із рахунком 3:0.

Українки мусили грати у стиковому раунді за збереження місця в дивізіоні В, посівши третє місце в таблиці основної частини турніру. Болгарія натомість претендувала на підвищення у класі з другої сходинки своєї групи в лізі С.

Першу зустріч на полі болгарок підопічні Володимира Пятенка виграли із розгромним рахунком 4:0. За чотири дні українки довершили свою перемогу в протистоянні ще трьома "сухими" голами.

Як пройшов матч?

• Рахунок на 15-й хвилині відкрила Ольга Овдійчук — після її удару футболістка Болгарії виносила м'яч вже з-за лінії воріт.
  • Ще за три хвилини перевага України за сумою двох матчів сягнула шести голів. Інна Глущенко опинилася перед порожніми воротами завдяки прострілу Натії Панцулаї і відзначилася своїм другим голом у протистоянні.
  • За дев'ять хвилин до закінчення основного часу Любов Шматко довершила другий розгром болгарок, замкнувши навісну передачу Катерини Корсун — 3:0.

Ліга націй. Дивізіони В/С — стикові матчі. Матч-відповідь

Україна — Болгарія 3:0

Голи: Овдійчук, 15, Глущенко, 18, Шматко, 81

За сумою двох матчів — 7:0.

Що означає перемога над Болгарією?

• Україна гратиме в дивізіоні В кваліфікації Євро-2025, матчі якої стартують 3 квітня 2024 року.
  • Суперниць за групою українки отримають серед інших учасниць дивізіону В на жеребкуванні 5 березня.
  • Жіноча збірна України виграла три поспіль офіційних матчі — це відбулося вперше із 2020 року, коли "синьо-жовті" мали п'ять перемог поспіль.