Біатлон: Кубок IBU
Олена Городна — у топ-20 індивідуальної гонки на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Олена Городна
Олена Городна. Фото: Дмитро Євенко/biathlon.com.ua

Як пройшла гонка.

Програма юніорського чемпіонату світу-2024 з біатлону продовжилася індивідуальною гонкою серед юніорок у неділю, 25 лютого. Участь у змаганнях взяли чотири біатлоністки збірної України.

Першою гонкою дня на ЧС-2024 стала "індивідуалка" серед юніорів. Найкращий результат у складі України продемонстрував Степан Кінаш — 18-те місце.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Учасницями індивідуальної гонки серед юніорок стали Олена Городна, Поліна Пуцко, Ірина Шевченко та Валерія Шейгас. Першою з українок стартувала Городна (15-й номер), останньою — Шейгас (81-й).

Як пройшла гонка

• Олена Городна увійшла у топ-15 гонки за роботою ходом, однак заробила чотири штрафні хвилини у стрільбі. У підсумку лідерка юніорської збірної посіла 19-те місце.
  • Валерія Шейгас показала найкращий результат серед усіх учасниць гонки за швидкострільністю — 1:52.2 хвилини. З трьома хибами вона фінішувала на 60-му місці. Натомість Ірина Шевченко з чотирма штрафними хвилинами стала 52-ю.
  • Найгіршу стрільбу серед українок продемонструвала Поліна Пуцко, яка заробила сім хвилин штрафу. Підсумковий результат українки — 70-та сходинка.
  • Чемпіонкою світу стала німкеня Юлія Таннгаймер, це її перша особиста медаль на рівні юніорської світової першості.

• 70. Поліна Пуцко (Україна, 3+1+1+2) +14:15.7

Програма світової першості в Отепя продовжиться спринтами серед юнаків і дівчат, які відбудуться у вівторок, 27 лютого.