Олексій Лень і Святослав Михайлюк набрали очки у перших матчах в НБА після відновлення сезону: як зіграли українці

Олексій Лень
Олексій Лень. Фото: Randall Benton/AP Photos

Допомогли своїм командам здобути перемоги.

У Національній баскетбольній асоціації (НБА) відновився сезон після перерви на Матч усіх зірок. У ніч на п'ятницю, 23 лютого, відбулось 12 матчів.

Участь у поєдинках взяли два представники України в НБА. Центровий Олексій Лень зіграв за "Сакраменто Кінгз" у матчі проти "Сан-Антоніо Сперс", а атакувальний захисник "Бостон Селтікс" Святослав Михайлюк з'явився у грі проти "Чикаго Буллз".

Обидва українці вийшли на паркет з лави запасних та допомогли своїм клубам здобути чергові перемоги.

Як зіграли українці

• У матчі проти "Сан-Антоніо" Лень отримав 14 хвилин ігрового часу. За цей відрізок український центровий відзначився чотирма очками (реалізація — 2/5) та чотирма підбираннями.
  • Окрім того, Лень виконав два блокшоти — повторення його особистого рекорду у сезоні. У підсумку "Сакраменто" на виїзді обіграв "Сперс" з рахунком 127:122.
  • Натомість Михайлюк відіграв дві хвилини у матчі з "Чикаго", з'явившись на паркеті наприкінці гри, коли "Бостон" вже забезпечив собі перемогу.
  • За відведений час Михайлюк встиг реалізувати єдиний триочковий кидок. Окрім того, захисник віддав один асист та зробив одне підбирання. "Селтікс" виграли 129:112.
  • Втретє в сезоні Лень та Михайлюк набрали очки в рамках одного змагального дня НБА. Востаннє це траплялося 15 лютого, напередодні паузи на Матч усіх зірок.

Олексій Лень і Святослав Михайлюк набрали очки у перших матчах НБА після відновлення сезону: як зіграли українці
Святослав Михайлюк. Фото: Sarah Stier/Getty Images

Українці в НБА: середня статистика в сезоні 2023/24

• Олексій Лень ("Сакраменто"): 23 матчі, 8.6 хвилини, 2.5 очка
  • Святослав Михайлюк ("Бостон"): 24 матчі, 7.6 хвилини, 2.8 очка

• "Бостон" здобув 44 перемоги в сезоні НБА та очолює Східну конференцію з найкращим показником перемог і поразок серед усіх команд ліги (44-12).
  • Натомість "Сакраменто" з результатом 32-23 йде на восьмому місці у таблиці Західної конференції.
  • Наступний матч "Селтікс" проведуть у ніч на неділю, 25 лютого, проти "Нью-Йорк Нікс". "Кінгз" у ніч на понеділок, 26 лютого, зіграють з "Лос-Анджелес Кліпперс".