18-річний український баскетболіст Козаченко помер у лікарні після озброєного нападу в Німеччині

18-річний український баскетболіст Козаченко помер у лікарні після озброєного нападу в Німеччині

Артем Козаченко, український баскетболіст
Артем Козаченко. Фото: Федерація баскетболу України

Це другий український баскетболіст, що став жертвою нападу.

18-річний український баскетболіст Артем Козаченко помер у лікарні після озброєного нападу, що стався у Німеччині 10 лютого. Про це повідомив клуб "Джайнтс", за який виступав Козаченко.

Козаченко впродовж десяти днів перебував у реанімації внаслідок озброєного нападу в німецькому місті Оберхаузен. Повертаючись з Дюсельдорфа разом з іншим українським баскетболістом, 17-річним Володимиром Єрмаковим, на Козаченка напали невідомі, які завдали чисельних ножових поранень.

Єрмаков помер у лікарні того ж дня, коли було скоєно напад. Натомість Козаченко перебував у реанімації у важкому стані, однак, як повідомили у клубі, в останні дні він погіршився і врятувати українця лікарі не зуміли.

Разом з Єрмаковим Козаченко виступав за юніорську команду "Джайнтс" U19. У клубі висловили співчуття родині 18-річного баскетболіста.

Що відомо про загибель українських баскетболістів

  • Поліція Ессена на наступний день після злочину, 11 лютого, заарештувала двох підлітків, яких підозрюють у нападі на українських баскетболістів. Ними виявилися 15-річний німець-турок з Гельзенкірхена та 14-річний німець-грек з Херне, обидва з яких вже неодноразово фігурували у кримінальних справах.
  • 16 лютого DW з посиланням на німецьких правоохоронців повідомило, що за підозрою у вбивстві заарештували ще трьох підлітків: 14-річного німця грецького походження з Херне і двох сирійців віком 14 і 15 років із Гельзенкірхена.
  • При цьому головним підозрюваним у вбивстві слідство, як і раніше, вважає 15-річного німця турецького походження, якого заарештували 11 лютого, наступного дня після скоєння злочину.
На початок