Відбитий пенальті та результативна помилка. Як Анатолій Трубін провів "українське дербі" у чемпіонаті Португалії

Анатолій Трубін
Анатолій Трубін. Фото: AP Photos

"Бенфіка" українця забила "Візелі" шість голів.

Українець Анатолій Трубін провів черговий матч за "Бенфіку". Воротар потрапив у старт на гру 22-го туру чемпіонату Португалії проти "Візели", за яку виступає інший український футболіст, захисник Орест Лебеденко.

Попередній поєдинок з "Бенфікою" Трубін провів у Лізі Європи. Лісабонці стартували у плей-оф турніру з домашньої перемоги 2:1 над "Тулузою", а український голкіпер здійснив у тому матчі один сейв.

До виступів у чемпіонаті Португалії "Бенфіка" повернулась на тлі першої втрати очок за два місяці. У 21-му турі "орли" зіграли внічию з "Віторією Гімарайнш" — 2:2, а Трубін вперше пропустив два голи в одному поєдинку Прімейри.

Матч з "Візелою" став для Трубіна 18-м поспіль у чемпіонаті Португалії. Натомість Орест Лебеденко з'явився у старті гостей вперше за три поєдинки.

Як пройшло "українське дербі" в чемпіонаті Португалії

• Доля поєдинку фактично була вирішена вже у першому таймі. "Бенфіка" забила п'ять голів у ворота "Візели", встановивши власний рекорд сезону за кількістю м'ячів в одному матчі.
  • У стартові 45 хвилин Трубін практично не мав серйозної роботи — суперники не завдали жодного удару у площину воріт українця.
  • Натомість на старті другого тайму Трубін припустився результативної помилки. При спробі віддати передачу Анатолій влучив у гравця "Візели", після чого м'яч відлетів до форварда Семюела Ессенде, який вразив ворота українця.
  • Утім, на 71-й хвилині Трубін зумів виправити помилку: відбив пенальті, який виконував той ж таки Ессенде. Це третій сейв голкіпера після ударів з 11-метрової позначки у складі "Бенфіки". Загалом у цьому сезоні у ворота Трубіна сім разів пробивали пенальті.

• До кінця матчу "Бенфіка" забила ще один гол та виграла 6:1. Трубін закінчив гру з п'ятьма сейвами, з них чотири — після ударів у межах штрафного майданчика. При цьому Анатолій пропускає вже у чотирьох поєдинках поспіль.
  • Лебеденко також провів повний матч, відігравши на позиції лівого центрального захисника. Він відзначився двома заблокованими ударами, двома відборами м'яча та 24 точними передачами з 38.

"Бенфіка" набрала 55 очок та очолює таблицю Прімейри, при цьому у "Спортинга" (52), що йде другим, є два матчі в запасі. "Візела" (16) — на останній сходинці.

• В усіх турнірах Трубін провів 31 матч за "Бенфіку", пропустив 27 голів та 11 разів зіграв "на нуль".
  • Лебеденко, який проводить дебютний сезон у складі "Візели", відіграв 16 поєдинків у всіх турнірах та відзначився однією гольовою передачею.
  • У четвер, 22 лютого, "Бенфіка" проведе матч-відповідь проти "Тулузи" у Лізі Європи. Натомість "Візела" у неділю, 25 лютого, зіграє проти "Ешторіла" у чемпіонаті Португалії.