"Двері відкриті". Ліонеля Мессі готові запросити до складу олімпійської збірної Аргентини на Ігри у Парижі

"Двері відкриті". Ліонеля Мессі готові запросити до складу олімпійської збірної Аргентини на Ігри у Парижі

Ліонель Мессі у складі збірної Аргентини
Ліонель Мессі. Фото: MB Media/Getty Images

Форвард може вперше за 16 років виступити на Олімпіаді.

Нападника збірної Аргентини Ліонеля Мессі готові запросити до складу олімпійської футбольної команди на Ігри-2024, що відбудуться у Парижі. Про це повідомив тренер олімпійської збірної Аргентини Хав'єр Маскерано.

Аргентина пройшла на чоловічий турнір з футболу, що відбудеться на Олімпіаді-2024. У вирішальному поєдинку відбору аргентинці обіграли Бразилію (1:0) та стали одними з двох учасників (разом з Парагваєм), що виступлять на турнірі.

На олімпійському турнірі з футболу грають збірні віком до 23 років. Проте кожна команда може включити до нього до трьох футболістів, вік яких перевищує вказаний.

За словами Хав'єра Маскерано, Ліонель Мессі може розраховувати на отримання запрошення в олімпійську команду Аргентини. Утім, остаточне рішення має ухвалити сам футболіст.

"Всі знають про мої відносини з Лео, про нашу дружбу. Завжди казав, що перед такими гравцями, як він, завжди відкриті двері, щоб приєднатися до нас. Однак це, очевидно, залежатиме від нього, чи він матиме вільний час. Але запрошення точно буде", — цитує слова тренера Аргентини U23 Reuters.

Мессі наразі виступає за американський "Інтер Маямі". Олімпійський турнір з футболу відбудеться 24 липня — 9 серпня. У цей період відбудеться Кубок ліги — турнір, у якому команди із США грають проти представників Мексики. Саме цей трофей виграв аргентинський форвард у перший сезон виступів за команду.

Ліонель Мессі у збірній Аргентині: що відомо

  • Грав за олімпійську збірну на Іграх у Пекіні у 2008 році — здобув із нею "золото".
  • У 2022 році Мессі виграв головний трофей збірних — чемпіонат світу.
  • Також на рахунку Мессі — перемога з Аргентиною на Копа Америка-2021.
  • Загалом за збірну Аргентини Мессі провів 180 матчів (включно з товариськими), забив 106 м'ячів.
  • Попри продовження виступів за збірну Аргентини, Мессі розповідав, що не має наміру грати за національну команду на чемпіонаті світу-2026.
На початок