Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Збірна України визначилася зі складом на жіночу індивідуальну гонку ЧС-2024 з біатлону: хто бігтиме

Збірна України визначилася зі складом на жіночу індивідуальну гонку ЧС-2024 з біатлону: хто бігтиме

Ексклюзивно
Українська біатлоністка Анна Кривонос
Анна Кривонос. Фото: Dmytro Yevenko/Biathlon.com.ua

Одна заміна у заявці.

Збірна України визначилася зі складом на жіночу індивідуальну гонку на чемпіонаті світу 2024 року з біатлону. Заявку ексклюзивно для Суспільне Спорт назвав старший тренер команди Микола Зоц.

Особисті жіночі змагання в Новому Месті Україна розпочала зі спринту та переслідування. В обох гонках взяли участь чотири біатлоністки — Христина Дмитренко, Юлія Джима, Ірина Петренко та Анастасія Меркушина.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки чемпіонату світу на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також місцевих телеканалах Суспільного.

Натомість у складі України на індивідуальну гонку відбудеться одна заміна, яку раніше анонсував Микола Зоц. Замість Ірини Петренко у гонці виступить Анна Кривонос, яка таким чином дебютує на ЧС-2024. Тренер збірної розповідав, що Петренко перебувала в неоптимальних кондиціях під час гонки переслідування

Склад України на жіночу індивідуальну гонку ЧС-2024

  • Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко, Анна Кривонос

Для Кривонос "індивідуалка" в Новому Месті стане другим у кар'єрі стартом на рівні чемпіонатів світу. У 2023 році в Обергофі українка брала участь саме в індивідуальній гонці та посіла тоді 85-ту сходинку.

Кривонос повернулася до складу основної збірної України напередодні світової першості — на етапі Кубка світу в Антгольці, де посіла 76-те місце короткої індивідуальної гонки. Після хвороби українка розпочинала 2024 рік на етапах Кубка IBU та двічі фінішувала в топ-10 італійського Ріднау: п'яте місце — у масстарті-60, дев'яте — у спринті.

Єдиною українкою, що увійшла до складу на ЧС-2024, однак поки не дебютувала на турнірі, після індивідуальної гонки залишиться Любов Кип'яченкова.

Чемпіонат світу з біатлону: що відомо?

  • Жіноча індивідуальна гонка ЧС-2024 стане єдиною в розкладі змагального дня вівторка, 13 лютого. Початок змагань — о 18:10 за київським часом.
  • Найкращий результат українок в особистих стартах ЧС-2024 — 12-те місце Христини Дмитренко у спринті.
  • Прийдешня "індивідуалка" стане четвертим поспіль стартом на ЧС-2024 для Юлії Джими. Крім спринту та персьюту, лідерка збірної брала участь у класичній змішаній естафеті, де Україна фінішувала сьомою.
На початок