Біатлон: Кубок IBU
Жоден з українців не фінішував у заліковій зоні спринту юніорського Кубка IBU з біатлону

Данило Большой під час гонки
Данило Большой. Фото: Instagram Данила Большого

Як пройшла передостання гонка третього етапу сезону.

У польському Якушице стартував останній день третього етапу юніорського Кубка IBU з біатлону. Програму змагань у неділю, 4 лютого, відкрила чоловіча спринтерська гонка.

Перший спринт в Якушице відбувся у суботу, 3 лютого. Найкращий результат серед українських біатлоністів у ньому показав Богдан Борковський — 15-те місце.

У заявку на другий спринт потрапили ті ж сім біатлоністів збірної України, що взяли участь у першому. Однак у підсумку на старт не вийшли Борковський, Степан Кінаш та Іван Стеблина.

Як пройшов спринт

• Першим гонку у складі України розпочав Сергій Супрун, який припустився двох хиб на вогневих рубежах і показав другий результат серед всіх учасників за швидкострільністю. Супрун йшов 11-м після другої стрільби, однак не фінішував у спринті — причина цього поки невідома.
  • Найкращим за швидкострільністю при цьому став інший українець, Микола Грущак. Однак він заробив три штрафні кола, фінішувавши 61-м.
  • Ще два представники України також закінчили гонку поза заліковою зоною. Данило Большой з чотирма промахами став 70-м, Андрій Мороз не закрив одразу шість мішеней і посів 85-ту сходинку.
  • Переможцем гонки став австрійський біатлоніст Лукас Гаслінгер. Для нього це перша особиста перемога на рівні юніорського Кубка IBU.

• Сергій Супрун (Україна, 1+1) — не фінішував

Третій етап юніорського Кубка IBU в Якушице завершиться жіночою спринтерською гонкою, яка розпочнеться о 15:00 за київським часом.