"Матч не склався". Людмила Кіченок оцінила виступ у фіналі жіночого парного турніру Australian Open-2024

"Матч не склався". Людмила Кіченок оцінила виступ у фіналі жіночого парного турніру Australian Open-2024

Ексклюзивно
Людмила Кіченок у фіналі парного турніру Australian Open-2024.
Людмила Кіченок. Фото: Robert Prange/Getty Images

Ексклюзивний коментар тенісистки для Суспільне Спорт.

Людмила Кіченок провела найкращий Грендслем у кар'єрі у парній сітці. Українська тенісистка стала віцечемпіонкою жіночого парного турніру Australian Open-2024 у тандемі з латвійкою Єленою Остапенко.

До нинішнього сезону найкращим результатом Людмили Кіченок у парній сітці тенісних мейджорів були два півфінали у 2022 році. Тоді українка у парі з Остапенко програла в 1/2 фіналу Ролан Гаррос та Вімблдона.

В основі парної сітки Australian Open-2024 Кіченок та Остапенко отримали 11-й номер посіву. Однак перед стартом турніру участь українки була під загрозою, адже підійшла до Грендслему у Мельбурні з травмою ноги.

"Так, у мене були проблеми з ногою. Перед турніром декілька днів не тренувалася і взагалі не знала, чи зможу грати", — розповіла Кіченок в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт.

Попри пошкодження українка взяла участь у змішаному турнірі в Мельбурні, де поступилася у першому ж матчі у парі з хорватом Мате Павічем. Натомість у парній сітці Людмила та Єлена на шляху до фіналу програли лише один гейм – у другому колі проти австралійок Кімберлі Біррелл та Олівії Гадецкі (2:1). У матчі за титул вони поступилися другим сіяним турніру – Сє Шувей з Китайського Тайбею та Елізе Мертенс з Бельгії.

"Не планувала грати мікст, але потім стало краще. Так вийшло, що мікст у нас відкладався, перше коло грали аж у неділю [21 січня], і вже на той час було краще. Були якісь питання [по здоров'ю], мені вдалося з ними впоратися, але перед фіналом дещо пішло не так. Проте все одно вважаю це гарним результатом. Будемо намагатися покращити деякі моменти, які у нас не виходили [у фіналі]. Будемо грати далі та боротися".

Щодо самого фінального матчу, то Кіченок стверджує: гра просто не склалася. Навіть попри намагання переломити хід зустрічі.

"Взагалі настрій на матч у нас був нормальний. Знали, що можемо їх обігрувати, але матч не склався. Були деякі проблеми зі здоров'ям особисто в мене, в Єлени — ні. Спортивною мовою "не перло". Якось і перший сет, і другий просто не складалося. Удача була не нашому боці. У них все виходило, а у нас — ні. Проте ми все одно намагалися переламати матч на нашу користь, але не вдалося".

Хто така Людмила Кіченок?

  • 31-річна українська тенісистка з Дніпра.
  • Перша ракетка України у парному розряді – 27-й номер чинного рейтингу.
  • У 2023 році Людмила Кіченок у парі з хорватом Мате Павичем виграла парний змішаний титул Вімблдону.
На початок