Київський стадіон "Локомотив" зазнав пошкоджень внаслідок російського ракетного обстрілу

Київський стадіон "Локомотив" зазнав пошкоджень внаслідок російського ракетного обстрілу

Оцінку наслідків проведуть після завершення рятувальних робіт.

Внаслідок російської ракетної атаки у вівторок, 23 січня, зазнав пошкоджень київський стадіон "Локомотив". Про це повідомили в "Укрзалізниці".

Стадіон "Локомотив" розташований у Солом'янському районі Києва. Вранці вівторка мер столиці Віталій Кличко повідомив про пошкодження у кількох районах міста, зокрема Солом'янському.

"Одну людину поранено. Наразі на місці працюють вибухотехніки та ДСНС", — додали на сторінках перевізника.

"Щодня на «Локомотиві» тренується понад пів тисячі дітей залізничників і тимчасово переміщених родин, зокрема з Маріуполя, Мелітополя, Херсона. На щастя, в момент події дітей на території комплексу не було".

Масштаб пошкоджень стадіону оцінять після завершення рятувальних робіт. Всі тренування на арені у вівторок, 23 січня, скасували.

Локомотив

Локомотив
Наслідки атаки на стадіон "Локомотив" 23 січня. Фото: "Укрзалізниця"

Стадіон "Локомотив" був відкритий у Києві 1925 року. Нині приймає футбольні матчі різних вікових груп, виставкові та благодійні зустрічі.

Столичний футбольний клуб "Локомотив", що підпорядковується "Укрзалізниці" та 2023 року пройшов атестацію для участі в Другій лізі, наразі проводить матчі чемпіонату України за межами однойменної арени — на НТК ім. Віктора Баннікова.

"Локомотив" — один з численних спортивних стадіонів, що зазнали руйнувань від початку повномасштабного російського вторгнення. В Ірпені атаки росіян призвели до пошкоджень арени "Чемпіон", у Чернігові — стадіону імені Гагаріна.

Протягом 2023 року ракетні обстріли РФ, зокрема, понівечили льодову арену в Дружківці та спорткомплекс у Дніпрі, де готувалися плавці збірної України.

На початок