Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Юлія Джима — 13-та у жіночому масстарті на Кубку світу з біатлону в Антгольці: результати гонки

Юлія Джима — 13-та у жіночому масстарті на Кубку світу з біатлону в Антгольці: результати гонки

Юлія Джима на Кубку світу з біатлону в Антгольці
Юлія Джима. Фото: Franz Kirchmayr/Getty Images

Результати останньої гонки в Антгольці.

Останньою гонкою етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці став жіночий масстарт. Участь у ньому взяли 30 спортсменок, серед них і три українки.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

За підсумками короткої індивідуальної гонки жінок до масстарту відібралися три українські біатлоністки. Крім Юлії Джими, яка кваліфікувалася у гонку з масовим стартом завдяки потраплянню у топ-25 загального заліку Кубка світу, туди також відібралися Анастасія Меркушина та Ірина Петренко — саме завдяки високим виступам у короткій індивідуальній гонці.

Для всіх трьох біатлоністок масстарт в Антгольці став другим у сезоні. У швейцарському Ленцергайде найкращий результат продемонструвала Джима, фінішувавши 19-ю.

Як минув жіночий масстарт в Антгольці?

 • Всі три біатлоністки пройшли перший вогневий рубіж без хиб. Меркушина та Петренко вийшли на 14-й та 16-й позиції, а Джима — 19-ю, закривши всі п'ять мішеней на десять секунд повільніше.
 • Не виникло проблем в українських біатлоністок і на другій стрільбі — також всі п'ять мішеней закрито. І змогли відіграти одразу кілька позицій, які втратили ходом: Меркушина піднялася на 13-те місце, а Петренко та Джима — на 16-те та 17-те відповідно.
 • А ось першу "стійку" чисто відпрацювала лише Меркушина. Юлія Джима пішла на коло штрафу, а ось Ірина Петренко — на два.
 • Завдяки чистій "стійці" Меркушина пішла на четверте коло на дев'ятій позиції. Та у 25 секундах від місця у топ-3. Джима вийшла з кола штрафу 18-ю, а Петренко — 23-ю.
 • Меркушина мала можливість наблизитися до "квіткової церемонії" за підсумками останньої стрільби, але пішла на коло штрафу. Цей результат відкинув біатлоністку за межі топ-10.
 • Найкращою з українок у підсумку стала Юлія Джима, яка на останньому колі випередила Анастасію Меркушину — 13-те та 15-те місце відповідно. У Джими — повторення особистого рекорду у сезоні (у спринті в Рупольдингу також фінішувала 13-ю). Останньою з українок закінчила гонку Ірина Петренко — 23-тя.
 • Переможницею гонки стала француженка Жюлія Сімон, яка на фініші випередила співвітчизницю Лу Жанмонно та швейцарку Лєну Геккі-Гросс.

Кубок світу (Антгольц). Жіночий масстарт

 1. Жюлія Сімон (Франція, 0+0+1+0) 34:42.5
 2. Лу Жанмонно (Франція, 0+0+0+0) +8.9
 3. Лєна Геккі-Гросс (Швейцарія, 0+0+1+0) +20.7
 4. Ванесса Фойгт (Німеччина, 0+0+0+0) +28.6
 5. Каролін Кноттен (Норвегія, 0+0+1+1) +46.4
 6. Ліза Вітоцці (Італія, 0+0+0+1) +49.3

...

 • 13. Юлія Джима (Україна, 0+0+1+0) +1:19.6
 • 15. Анастасія Меркушина (Україна, 0+0+0+1) +1:33.4
 • 23. Ірина Петренко (Україна, 0+0+2+0) +3:02.4
На початок