Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Ілля Забарний останнім з українських футболістів зіграв у 2023 році: як минув його матч проти "Тоттенгема"

. Фото: Getty Images

Наступний матч за участі українців відбудеться вже у 2024 році.

Український захисник Ілля Забарний провів останній матч у 2023 році. Команда українця "Борнмут" поступилася "Тоттенгему" з рахунком 1:3.

Забарний мав стати одним з двох українських футболістів, які останніми проводитимуть матчі у 2023 році. Крім нього свою гру за "Арсенал" мав провести захисник "Арсенала" Олександр Зінченко, проте він не увійшов до заявки лондонців на гру проти "Фулгема".

Натомість Забарний продовжив серію ігор у стартовому складі "Борнмута" в АПЛ. І також мав можливість продовжити з командою безпрограшну серію, яка налічувала сім ігор (шість перемог, одна нічия).

Як минув матч для Забарного і "Борнмута"?

• Забарний з'явився у стартовому складі "Борнмута" на звичній позиції в центрі захисту — у парі з аргентинцем Маркосом Сенезі.
  • "Тоттенгем" забив швидкий гол у першому таймі: на дев'ятій хвилині точний удар завдав півзахисник "шпор" Папе Сарр.
  • У другому таймі "Борнмут" пропустив ще два м'ячі. В епізоді з другим голом Забарний висунувся вперед, намагаючись вибити м'яча з-під ніг Рішарлісона, однак "Тоттенгем" реалізував атаку через вільну зону і забив гол зусиллями Сона. А на 80-й хвилині забив втретє — Рішарлісон замкнув простріл з флангу, випередивши Сенезі.
  • У підсумку матч між командами закінчився перемогою "Тоттенгема" з рахунком 3:1. "Борнмут" скоротив відставання в рахунку зусиллями півзахисника Алекса Скотта, але вдруге відзначитися не зміг.
  • Забарний відіграв матч проти "Тоттенгема" до кінця — не пропустив жодної хвилини в іграх за "Борнмут". Він виконав 50 передач (лише три неточні), виграв одну верхову дуель, а також один підкат, три перехоплення та один відбір м'яча.

Ілля Забарний у "Борнмуті": що відомо

• Забарний став гравцем "Борнмута" у січні 2023 року, перейшовши в англійський клуб з "Динамо" за 22.7 мільйона євро.
  • У нинішньому сезоні Забарний зіграв 21 матчів, 19 з них припали на чемпіонат Англії, ще два — на Кубок ліги. Усі поєдинки Ілля розпочав у старті та провів без замін.
  • Наступний матч "Борнмут" Забарного проведе проти КПР у суботу, 6 січня, у Кубку Англії. Після 19 ігор команда українця займає 12-те місце, маючи 25 очок.
  • При цьому у "вишень" залишається матч в запасі в АПЛ. Поєдинок 17-го туру проти "Лутона", який зупинили у другому таймі через зупинку серця у гравця господарів, переграють, дату визначать пізніше.