Збірна України з лижної акробатики назвала заявку на етапи Кубка світу у Північній Америці: хто у складі

Збірна України з лижної акробатики назвала заявку на етапи Кубка світу у Північній Америці: хто у складі

Ексклюзивно
Збірна України з лижної акробатики назвала заявку на етапи Кубка світу у Північній Америці: хто у складі
. Фото: Getty Images

До Сполучених Штатів прибули сім українських атлетів.

Збірна України з лижної акробатики назвала склад на три наступні етапи Кубка світу, які відбудуться у Північній Америці. Список спортсменів, які відправилися на них, повідомив головний тренер збірної України Енвер Аблаєв в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт.

Україна розпочала сезон Кубка світу на двох етапах — у фінській Руці та китайському Чанчуні. За їхніми підсумками українці вибороли лише одну нагороду: "бронза" Дмитра Котовського в Руці.

Наступні три етапи Кубка світу будуть північноамериканськими: спершу змагання пройдуть в американському Дір-Веллі (2 лютого 2024 року), після чого ще два — у канадському Лак-Бопорті (10-11 лютого). Українські спортсмени вже прибули до США: підготовку до етапів Кубка світу проходять у Парк-Сіті.

Загалом на північноамериканських етапах Кубка світу Україна буде представлена у складі семи спортсменів. Серед них дві лижні акробатки: до Ангеліни Брикіної, яка виступила на двох попередніх етапах, також приєдналася Діана Яблонська, яка після змагань у Руці до Чанчуня не відправилася.

Оновлено. До складу чоловіків натомість не потрапив Олександр Окіпнюк, який виступив на двох попередніх етапах Кубка світу. Причина відсутності лижного акробата — проблеми зі спиною, які потребують часу для відновлення.

Склад збірної України з лижної акробатики на наступні етапи Кубка світу

  • Чоловіки: Дмитро Котовський, Володимир Кушнір, Максим Кузнєцов, Захар Максимчук, Ян Гаврюк
  • Жінки: Ангеліна Брикіна, Діана Яблонська

Кубок світу з лижної акробатики: що відомо

  • Лак-Бопорт прийматиме два етапи Кубка світу після того, як один з них перенесли з іншого канадського міста Ле-Реле. Той етап було заплановано 27 січня.
  • Після північноамериканських етапів Кубка світу у календарі FIS запланований лише один — у казахстанській Алматі. Змагання з лижної акробатики там пройдуть 10 березня.
  • Найкращий результат серед українців у заліку Кубка світу з лижної акробатики займає Дмитро Котовський — п'яте місце. У сезоні 2022/23 він боровся за здобуття Кришталевого глобусу, який програв за підсумками останнього етапу швейцарцеві Ное Роту.
На початок