"Розчарований, що не фінішував Тоні". Фергюсон програв Пімблетту та зазнав сьомої поразки поспіль в UFC

"Розчарований, що не фінішував Тоні". Фергюсон програв Пімблетту та зазнав сьомої поразки поспіль в UFC

"Розчарований, що не фінішував Тоні". Фергюсон програв Пімблетту та зазнав сьомої поразки поспіль в UFC
. Тоні Фергюсон. Фото: AP Photos

Бій тривав три раунди попри перевагу англійця.

Американський боєць UFC Тоні Фергюсон зазнав сьомої поразки поспіль. Сталося це у поєдинку основного карду UFC 296 проти англійця Педді Пімблетта.

У травні 2020 року Фергюсон перервав переможну серію з 12 боїв, коли поступився Джастіну Геджі. Відтак, перед зустріччю з Пімблеттом Тоні програв шість поєдинків поспіль, останній з яких відбувся у липні проти Боббі Гріна.

Натомість для Пімблетта бій проти Фергюсона був першим за майже рік. Боєць не виходив в октагон з грудня 2022-го, коли травмувався у переможному поєдинку з Джаредом Гордоном.

Як Фергюсон зазнав сьомої поразки поспіль?

  • Усі три раунди поєдинку пройшли за переваги Пімблетта. У першому та другому англійський боєць мав шанси нокаутувати суперника, але жодна зі спроб Педді не була вдалою.
  • У третьому раунді Фергюсон був більш активним на тлі втомленого після двох виснажливих раундів суперника, однак скористатися цим не зміг.
  • Пімблетт здобув перемогу одностайним рішенням суддів з однаковим рахунком 30:27.

Зазнавши сьомої поразки поспіль, Тоні Фергюсон повторив найгіршу серію UFC. Стільки ж поєдинків програв Бі Джей Пенн у період з 2011-го по 2019 рік.

Натомість Педді Пімблетт одразу після перемоги розповів, що шкодує про те, що не зміг нокаутувати суперника. Однак боєць зазначив, що у бою проти Фергюсона зустрівся з одним із найжорсткіших бійців UFC.

"Трохи розчарований, що не фінішував Тоні, але він – один із найжорсткіших бійців в історії октагону. Той факт, що я виграв кожен раунд, мене трохи заспокоює. Ця перемога для моїх майбутніх дітей. Не міг дозволити собі програти", – сказав Пімблетт.

Головним боєм вечора у Лас-Вегасі на турнірі UFC 296 був поєдинок за титул чемпіона UFC у напівсередній вазі між Леоном Едвардсом і Колбі Ковінгтоном. Едвардс переміг одностайним рішенням суддів (49:46, 49:46, 49:46) і залишився чемпіоном UFC у напівсередній вазі.

Хто такий Тоні Фергюсон

  • 39-річний боєць, що виступає під егідою UFC у легкій та напівсередній ваговій категоріях.
  • Кар'єру в UFC розпочав у 2008 році. З того моменту провів 35 боїв, в яких здобув 25 перемог та сумарно зазнав 10 поразок.
  • У 2017 році володів тимчасовим титулом чемпіона UFC у легкій вазі.
На початок