Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Швидко відновлююся". Христина Дмитренко повернулася до змагань Кубка світу після хвороби: в якому стані біатлоністка

"Швидко відновлююся". Христина Дмитренко повернулася до змагань Кубка світу після хвороби: в якому стані біатлоністка

Ексклюзивно
"Швидко відновлююся". Христина Дмитренко повернулася до змагань Кубка світу після хвороби: в якому стані біатлоністка
Фото: Getty Images

Ексклюзивний коментар спортсменки для Суспільне Спорт.

Біатлоністка збірної України Христина Дмитренко поновила свої виступи на Кубку світу. Українка повернулася до змагань у класичній естафеті на другому етапі в австрійскому Гохфільцені.

Дебютувавши на рівні провідної серії в Естерсунді, Дмитренко пропускала початок етапу в Австрії. Через застуду Христина не вийшла на спринт і гонку переслідування, але доєдналася до команди в заключній естафеті.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Вперше в кар'єрі Дмитренко випала роль фінішерки у жіночій естафеті Кубка світу. У Швеції біатлоністка розпочинала командну гонку, в якій Україна посіла 12-те місце.

У Гохфільцені "синьо-жовті" стали десятими. Дмитренко припустилася одного промаху на обох вогневих рубежах і фінішувала з відставанням у понад три хвилини від лідерок перегонів з Норвегії.

Після естафети Христина Дмитренко в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт наголосила: рішення залишитися поза особистими стартами було правильним для належного відновлення. А також розповіла, в яких кондиціях підходитиме до третього етапу сезону в Ленцергайде.

  • Як біглося в естафеті після застуди:
"Після хвороби мені було цікаво і трохи страшно стартувати — все ж [командна гонка], боялася підвести. Але після цієї гонки я зрозуміла, що дуже швидко відновлююся після хвороби. Думаю, вже у Швейцарії буду в тих самих кондиціях, що й у Швеції, якщо не краще".

"Сил вистачило [в естафеті]. І легко, в кайф гонку пробігла. Але на заключному колі виникли певні проблеми, тому не змогла поборотися до останнього. Але нічого, я впевнена, що перебуваю на правильному шляху. Правильно зробили, що перечекали [цю хворобу], і на цей момент я дуже класно почуваюся".

  • Як оцінює свою роботу на вогневих рубежах:

"Звісно, хотілося двічі відстрілятися з п'яти [патронів]. За десятибальною шкалою — сім з половиною мені сьогодні".

  • Про роль фінішерки в естафеті:
"Було неочікувано, але я не боялася. Було лячнувато за свій стан, що може «порубати» після хвороби. Але все обійшлося. Коли вже стояла на старті, почалася пристрілка, то я зрозуміла, що все буде добре, не переживала через це. І взагалі в мене немає такого мандражу, нормально все сприймаю, підходжу з холодною головою, це не впливає на стрільбу. На трасі теж можу все контролювати. Тому нормально".
  • Про свою роботу ходом:

"Не скажу, що з кимось вдалося поборотися. Хтось обходив по дистанції, хтось був недалеко від мене. Але все ж це були конкуренти, на голову вищі від мене. Але я старалася не відставати, тактично проходити дистанцію. Сильно [суперниць] не відпускала, зоровий контакт був. Але щоб поборотися — такого не було".

"Відчувала, що класно біжу. Після гонки підійшов тренер з топової збірної, сказав, що я класно рухалася. Після хвороби, можливо, мені такі слова потрібні, аби впевненіше досягати цілі".

Що відомо?

  • Найкращий особистий результат Христини Дмитренко на рівні Кубка світу — 43-тє місце індивідуальної гонки в Естерсунді.
  • У Швеції біатлоністка також брала участь у класичній змішаній естафеті, де збірна України фінішувала восьмою.
  • Наступний, третій етап Кубка світу в швейцарському Ленцергайде стартує 14 грудня. До програми змагань увійдуть шість стартів: чоловічі й жіночі спринти, гонки переслідування та перші масстарти сезону.
На початок