Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Стрибнули вище, ніж могли". Дмитро Підручний оцінив виступ українців у чоловічій естафеті Кубка світу в Гохфільцені

"Стрибнули вище, ніж могли". Дмитро Підручний оцінив виступ українців у чоловічій естафеті Кубка світу в Гохфільцені

Ексклюзивно
"Стрибнули вище, ніж могли". Дмитро Підручний оцінив виступ українців у чоловічій естафеті Кубка світу в Гохфільцені
Дмитро Підручний. Фото: Дмитро Євенко / biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар лідера збірної України для Суспільне Спорт.

В австрійському Гохфільцені відбулася заключна чоловіча гонка другого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2023/24. Збірна України завершила цей старт на п'ятому місці.

Перед чоловічою естафетою у Гохфільцені Україна провела одну заміну у складі, у порівнянні з Естерсундом: Дмитро Підручний, який пропустив перший етап через відновлення після травми руки, замінив Тараса Лесюка.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

У Гохфільцені Підручний пробіг другий етап естафети в складі України, вступивши у гонку на восьмому місці. На першій стрільбі лідер команди відпрацював без промахів, а "стійку" взагалі провів з найкращим результатом серед всіх учасників. Зрештою Підручний передав естафету Артему Примі, перебуваючи на четвертому місці.

Після гонки Дмитро Підручний в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт підбив підсумки естафети. Біатлоніст розповів про власний виступ, прокоментував п'яте місце збірної України та оцінив свій функціональний стан після другого етапу сезону.

  • Про свій виступ у естафеті:
"Доволі непогано [Артем Тищенко передав естафету]. Якби було ближче до шведа [Себастьяна Самуельссона], було б взагалі супер, щоб міг за ним з першого кола триматися. Потім постійно його наздоганяв — бачив перед собою, але наздогнати важко. Якби від початку був у контакті зі шведом, було б краще. Але, в принципі, там теж були непогані суперники, з якими можна було [працювати]. Артем добре пробіг, не було великого відставання, тому взагалі чудово".

"Чи задоволений стрільбою? Майже. З останнім пострілом чи то поспішив, чи десь трохи не допрацював".

  • Як вдалося розподілити сили по етапу:

"Я в достатньо хорошій формі. Сподіваюся, вона буде зберігатися. І навіть нарощуватися. Зараз можу боротися із досить сильними суперниками. За лідерів, звісно, не кажу — до них поки не зовсім дотягую. Але форма досить хороша, щоби боротися за високі результати".

  • Про п'ятий результат на фініші естафети:
"Радий був дуже, привітали один одного з хлопцями. Раді були, за такої конкуренції п'яте місце — дуже хороший результат. При тому, що, можна відверто казати, хлопці зараз не в найкращій формі, судячи за останніми стартами. І п'яте місце — дуже пристойний результат. Можливо, навіть стрибнули вище, ніж могли. Хлопці терпіли, було видно, що важко, але викладалися на максимум. І радий, що всі спрацювали дуже класно на стрільбі".
  • Про наступний етап в Ленцергайде:

"Ще там ніколи не був. Знаю, що там досить складна висота — 1500 [метрів], може вплинути на результати. Щодо траси — гадки не маю, яка вона. Хлопці казали, що досить складна. Приїду та буду дивитися. Дивився на камері. Але коли не пробував її на лижах, це зовсім інше".

"Настрій був позитивний і перед цим етапом. Все чудово, сезон почався. Ми маємо змогу виступати".

Наступний етап Кубка світу з біатлону 2023/24 пройде 14-17 грудня у Ленцергайде. У межах змагань жінки та чоловіки проведуть по три гонки: спринт, переслідування та масстарт.

На початок