Біатлон: Кубок IBU
Дві українки – у заліковій зоні жіночої гонки переслідування Кубка IBU з біатлону в Ідре: результат

Як минула гонка за участі українок.

У шведському Ідре завершився другий етап Кубка IBU з біатлону 2023/24. У неділю, 10 грудня, відбулась жіноча гонка переслідування.

Змагальну програму заключного дня у Швеції відкрив чоловічий персьют. Найкращий результат серед українців у цьому старті належать Віталію Мандзину, який фінішував 11-м та оновив особистий рекорд на дорослому рівні.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

За підсумками другого спринту в Ідре до жіночої гонки переслідування відібралися три українки: Любов Кип'яченкова (+1:54.9), Юлія Городна (+2:14.6) та Ксенія Приходько (+2:52.0). Однак на старт Приходько не вийшла.

Як пройшла гонка?

• Кип'яченкова вийшла на дистанцію на 24-му місці. Однак на першу стрільбу українська біатлоністка прийшла 25-ю. На першій стрільбі Любов не закрила п'яту мішень та з однією хибою повернулася на трасу 24-ю.
  • Городна розпочала гонку 31-ю. На дистанції Юлія відіграла одну позицію, але після першої стрільби, де одного разу промахнулася, була 32-ю.
  • На другій стрільбі Кип'яченкова закрила усі мішені та повернулася на дистанцію 22-ю. Натомість Городна з одним промахом опустилася на одну позицію – стала 33-ю.
  • Першу стійку Кип'яченкова розпочала 24-ю та попри промах піднялась на одну позицію. Городна, яка першу стійку провела з двома хибами, залишилася 33-ю.
  • Останню стрільбу Кип'яченкова завершила з одним промахом, а Городна – дві. Цього результату вистачило для 19-го місця для Любові, а Юлія фінішувала 34-ю.
  • Переможницею гонки стала норвежка Єнню Еннод, яка подолала дистанцію за 33:41.6 хвилини.

• 34. Юлія Городна (Україна, 1+1+2+2) +5:41.4

Наступний етап Кубка IBU з біатлону сезону 2023/24 відбудеться з 13-го по 16 грудня в норвезькому Шушені.