Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Україна посіла п'яте місце в чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону в Гохфільцені: результат

Україна посіла п'яте місце в чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону в Гохфільцені: результат

Україна посіла п'яте місце в чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону в Гохфільцені: результат
Збірна України з біатлону. Фото: Getty Images

Як минула гонка за участі України.

В австрійському Гохфільцені триває другий етап Кубка світу з біатлону. У неділю, 10 грудня, відбулась чоловіча естафета.

Попередню чоловічу естафету у шведському Естерсунді Україна завершила на 14-му місці. Перед стартом в Австрії "синьо-жовті" провели заміну у складі.

У порівнянні з етапом в Естерсунді, Підручний замінив у чоловічій четвірці Тараса Лесюка. Для лідера збірної ця гонка стала першою командною в нинішньому сезоні. Відтак, до складу України на другу естафету сезону на Кубку світу потрапили Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Як виступили українці

 • Артем Тищенко безпомилково відпрацював на першому та другому вогневому рубежі та повернувся у гонку на шостому місці, але естафету передав на восьмому місці.
 • Другий етап у складі збірної України біг Дмитро Підручний. Першу стрільбу українець провів без промахів та покращив своє положення на дві позиції. Ба більше, другу стрільбу Підручний провів з найкращим результатом на стрільбі.
 • Третій етап в України розпочав Артем Прима, який на передачі естафети був четвертим. На першу стрільбу біатлоніст прийшов четвертим та закрив усі мішені з двома додатковими патронами. Однак на "стійку" Прима прийшов шостим та провів другу стрільбу без промахів. Цим результатом Артем повернув собі четверте місце, однак ходом українець поступився Томмазо Джакомелю зі збірної Італії.
 • Перед останнім етапом Україна передала естафету на п'ятому місці з відставанням від Італії майже на 20 секунд та перевагою над Австрією, яка була шостою, на 13 секунд.
 • Заключний етап у складі України біг Антон Дудченко. Першу стрільбу біатлоніст провів без промахів – збільшив відставання від Італії до 30 секунд, але й відірвався від Австрії до 18 секунд. Восьму стрільбу Дудченко розпочав на п'ятій позиції та провів "стійку" без промахів. Зрештою, Дудченко прийшов до фінішу п'ятим.
 • Переможцем чоловічої естафети у Гохфільцені стала збірна Норвегії у складі: Штурла Легрейд, Йоганнес Бьо, Тар'єй Бьо та Ветле Крістіансен. Для норвежців ця перемога у межах Кубку світу з біатлону стала дев'ятою поспіль.

Кубок світу (Гохфільцен). Чоловіча естафета

 1. Норвегія (0+5) 1:15:38.5
 2. Франція (0+6) +28.7
 3. Німеччина (1+9) +1:06.9
 4. Італія (0+11) +1:24.1
 5. Україна (0+3) +2:24.9
 6. Швеція (2+14) +2:36.4

Розклад другого етапу Кубка світу (Гохфільцен, Австрія)

 • Неділя, 10 грудня, 15:15. Естафета, жінки (4х6 км)
На початок