Біатлон: Кубок IBU
Віталій Мандзин з найкращим результатом у кар'єрі провів гонку переслідування Кубка IBU з біатлону в Ідре: результат

П'ять українців у заліковій зоні.

У шведському Ідре триває другий етап Кубка IBU з біатлону 2023/24. У неділю, 10 грудня, відбулась чоловіча гонка переслідування.

Другий етап Кубка IBU з біатлону спортсмени розпочали двома спринтерськими гонками. У першій гонці п'ять українських біатлоністів фінішували у заліковій зоні, а у другому спринті шість українців відібралися у гонку переслідування.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Чоловіча гонка переслідування відкрила програму останнього змагального дня етапу в Ідре. Україну в цьому старті представляли: Віталій Мандзин (+1:36.5), Богдан Цимбал (+2:14.4), Роман Боровик (+2:36.6), Денис Насико (+2:38.7), Дмитро Грущак (+2.40.0), Богдан Борковський (+3:20.3).

Як виступили українці у гонці переслідування

• Першим серед українців стартував Віталій Мандзин, який почав гонку на 13-й позиції. Перші два вогневі рубежі український біатлоніст завершив з трьома промахами. Натомість третю та четверту стрільбу провів без помилок. Зрештою він фінішував 11-м – найкращий результат в кар'єрі.
  • Найкращий результат у стрільбі серед українців показав Дмитро Грущак, який допустив дві хиби.
  • Покращив стартову позицію Богдан Цимбал, який стартував 25-м, але фінішував 21-м.
  • Денис Насико та Роман Боровик провели гонку з сімома та шістьма промахами відповідно та завершили її на 30-му та 36-му місцях відповідно.
  • Найгірший результат серед українців належить Богдан Борковському, який фінішував 51-м.
  • Переможцем гонки став норвежець Йохан-Олав Ботн, який у попередній гонці фінішував другим, але у гонці переслідування перевершив результат німця Філіпа Горна, який прийшов другим.