Біатлон: Кубок IBU
Дві українки фінішували в заліковій зоні другого жіночого спринту Кубка IBU в Ідре: результат

До переслідування відібралися всі три біатлоністки "синьо-жовтих".

На етапі Кубка IBU у шведському Ідре відбулася друга спринтерська гонка серед жінок. Участь у старті взяли три біатлоністки збірної України.

У першому жіночому спринті в Ідре найкращий час серед українок показала Любов Кип'яченкова — 16-те місце і новий особистий рекорд біатлоністки на рівні Кубка IBU. До залікової зони з двома промахами заїхала і Юлія Городна — 38-ма.

У другому ж спринті склад "синьо-жовтих" зазнав однієї зміни: на дистанцію не вийшла Дар'я Блашко. До Кип'яченкової та Городної у заявці українок відтак приєдналася лише Ксенія Приходько, що в попередній гонці фінішувала 78-ю.

Як пройшла гонка?

• На відміну від першого спринту Любов Кип'яченкова не закрила одразу чотири мішені (три — на "стійці"). Натомість вона була найшвидшою з українок ходом і вдруге поспіль фінішувала в заліковій зоні — 24-те місце.
  • Майже 20 секунд Кип'яченковій на фініші програла Юлія Городна. Українка чисто відпрацювала на "лежці", але не закрила одразу три мішені на другому вогневому рубежі. Водночас за швидкострільністю Городна стала найкращою біатлоністкою в гонці (55.4 секунди).
  • Ксенія Приходько, що в першому спринті припустилася шести промахів, у другій гонці відпрацювала чистіше — дві незакриті мішені. Приходько поступилася співвітчизницям ходом і фінішувала поза очками, але пройшла у топ-60 і відібралася в прийдешній персьют.
  • Найкращий час у гонці — 23:14.8 хвилини — показала Каролін Ердаль, що втретє в кар'єрі виграла спринт Кубка IBU. Попри два промахи, норвежка виграла більше секунди в німкені Юліанне Фрювірт, яка закрила всі десять мішеней.

Кубок IBU: що відомо?

• У чоловічому спринті суботи, 9 грудня, найкращий час серед українців показав Віталій Мандзин — 13-та сходинка і особистий рекорд біатлоніста на дорослому рівні.
  • Етап в Ідре в неділю, 10-го числа, закриватимуть гонки переслідування серед чоловіків та жінок. Початок першого, чоловічого персьюту — о 12:00 за київським часом.