Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU
"Дуже хороша позиція для переслідування". Віталій Мандзин оцінив свій новий рекорд за місцем на рівні Кубка IBU

"Дуже хороша позиція для переслідування". Віталій Мандзин оцінив свій новий рекорд за місцем на рівні Кубка IBU

Ексклюзивно
"Дуже хороша позиція для переслідування". Віталій Мандзин оцінив свій новий рекорд за місцем на рівні Кубка IBU
Фото: Pavlo Zarovetskyi / biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар Віталія Мандзина для Суспільне Спорт.

20-річний Віталій Мандзин двічі на старті сезону Кубка IBU оновив особисті рекорди у гонках серед дорослих – на першому етапі фінішував 14-м в індивідуальній гонці, на другому – 13-те місце в спринті.

Новий рекорд, 13-та позиція, Мандзин зміг встановити, попри два промахи у спринтерській гонці. Віталій був одинадцятим найшвидшим на дистанції серед усіх учасників, показав сьомий найкращий час на останньому колі.

Найкращі результати в кар'єрі Віталія Мандзина

  1. 13 місце – спринт, Кубок IBU (сезон 2023/24, Ідре)
  2. 14 місце – коротка індивідуальна, Кубок IBU (сезон 2023/24, Контіолахті)
  3. 24 місце – спринт, Кубок IBU (сезон 2023/24, Ідре)
  4. 25 місце – спринт, Кубок IBU (сезон 2022/23, Ідре)

Саме завдяки швидкості Мандзин відіграв на останньому колі п'ять позицій і показав 13-й результат. Від фінішу у топ-10 відділило усього сім секунд. А до квіткової церемонії, тобто фінішу в топ-6, – 29 секунд.

Після гонки Віталій Мандзин дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, в якому поділився враженнями від цього старту, своєї готовності та очікувань від переслідування.

"Результат досить непоганий, задоволений фізичним станом, особливо на другому-третьому колі. Чесно кажучи, коли їхав перше коло, то думав, що буду всю гонку мучитися, бо справді важко було розбігтися, взяти нормальний темп. Але потім усе пішло вгору і фізично міг тримати темп. Як виявилося, досить непоганий", – зазначив 20-річний українець.

Водночас, він відзначив не найкращу роботу на стрільбі – по одному колу штрафу на двох вогневих рубежах. У дорослій кар'єрі в особистих гонках Мандзин ще жодного разу не робив "нуль" на стрільбі.

"Щодо стрільби – знову ж таки, вона трішки підвела мене. Два промахи – це забагато при більш-менше середньому показнику на дистанції, – пояснив Віталій, але додав. – Дуже хороша позиція завтра на переслідування, щоб провести чудову гонку, що намагатимуся зробити".

У гонці переслідування Мандзин стартуватиме з відставанням спринту, тобто від шостого місця перебуватиме на відстані 29 секунд.

На початок