Біатлон: Кубок IBU
Любов Кип'яченкова з особистим рекордом — у топ-20 спринту Кубка IBU в Ідре: результати українок

Як пройшла гонка для чотирьох українських біатлоністок.

У шведському Ідре завершився стартовий змагальний день другого етапу Кубка IBU з біатлону. Спринтерську гонку за участю чотирьох українок пробігли жінки.

Етап в Ідре стартував із чоловічого спринту, де до залікової зони пройшли одразу п'ятеро українців. Найкращим був час Віталія Мандзина — 24-те місце.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Свій другий етап в сезоні Кубка IBU в жіночому спринті розпочинали Юлія Городна та Ксенія Приходько. Натомість зі складу основної збірної після старту на Кубку світу на турнір перейшли Дар'я Блашко і Любов Кип'яченкова.

Як пройшла гонка?

• Першою з українок на дистанцію вибігала Любов Кип'яченкова. Біатлоністка не закрила одну мішень на "стійці", але посіла 16-те місце з хвилиною відставання від переможниці.
  • 16-те місце — особистий рекорд Кип'яченкової на змаганнях Кубка IBU. Досі на цьому рівні біатлоністка не фінішувала вище 19-ї сходинки (суперспринт сезону 2022/23 у словацькому Брезно-Осрбліє).
  • До залікової зони із 38-м часом пройшла і Юлія Городна, що двічі схибила на стрільбі стоячи. За швидкострільністю 22-річна біатлоністка стала третьою в гонці — 52 секунди на двох рубежах.
  • Дар'я Блашко, що стартувала на Кубку IBU вперше від початку сезону 2021/22, з трьома незакритими мішенями показала 56-й результат і відібралася до прийдешнього переслідування в Ідре.
  • Найбільше незакритих мішеней — по три на кожному з рубежів — залишила по собі Ксенія Приходько. З відставанням у понад 5:20 хвилини українка посіла підсумкове 78-ме місце.
  • Дебютну перемогу на Кубку IBU здобула німкеня Йоганна Пуфф, на 3.3 секунди випередивши норвежку Єнню Еннод. "Бронзу" виграла француженка Жанні Рішар.