Біатлон: Кубок світу
Два українці відібралися у гонку переслідування за результатами спринту Кубка світу з біатлону в Гохфільцені: результат

Як пройшла стартова гонка другого етапу.

В австрійському Гохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону 2023/24. У п'ятницю, 8 грудня, відбулась чоловіча спринтерська гонка.

До складу збірної України в Гохфільцені повернувся лідер команди Дмитро Підручний, який пропустив перший етап сезону через проблеми зі здоров'ям.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу та Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

До першої стартової групи разом з Підручним увійшов Антон Дудченко (15-й). У другій та третій стартових групах гонку розпочали Артем Тищенко (36-й) та Артем Прима (69-й), останнім стартував Тарас Лесюк (82-й).

Як виступили українці

• Дмитро Підручний показав найгіршу стрільбу серед українців, припустившись чотирьох хиб. Однак він був найшвидшим на дистанції серед українців, фінішував 52-м серед усіх учасників.
  • Антон Дудченко заробив одне штрафне коло і посів 47-ме місце. З однією незакритою мішенню гонку також закінчив Артем Тищенко — 63-тя позиція.
  • Артем Прима припустився двох хиб і закінчив спринт 65-м. А Тарас Лесюк заробив три штрафні кола, фінішувавши 80-м.
  • У гонку переслідування, яка відбудеться у суботу, 9 грудня, відібрались Дмитро Підручний та Антон Дудченко.
  • Перемогу у гонці здобув Тарьєй Бьо з Норвегії. Другим фінішував його партнер по збірній Штурла Легрейд, третім — швед Себастьян Самуельссон.