Біатлон: Кубок IBU
П'ять українців — в заліковій зоні спринту Кубка IBU з біатлону в Ідре: результат

Як минула перша гонка другого етапу.

У шведському Ідре розпочався другий етап Кубка IBU з біатлону 2023/24. У п'ятницю, 8 грудня, відбулась чоловіча спринтерська гонка.

Після стартового етапу Кубка світу в Естерсунді два біатлоністи збірної України — Денис Насико і Богдан Цимбал — перейшли на Кубок IBU. В Ідре вони приєднались до Віталія Мандзина, Романа Боровика, Богдана Борковського та Дмитра Грущака.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Першим серед українців у спринті стартував Денис Насико (11-й номер), а останнім — Дмитро Грущак (106-й).

Як виступили українці

• Денис Насико і Віталій Мандзин, що розпочали гонку у першій стартовій групі, безпомилково відпрацювали на першому вогневому рубежі, однак на "стійці" заробили по одному штрафному колу.
  • У підсумку Мандзин фінішував на 24-му місці, а Насико — на 30-му.
  • Богдан Цимбал також припустився однієї хиби на другому вогневому рубежі і закінчив гонку 27-м. Натомість Богдан Борковський не закрив одну мішень на "лежці" і став 26-м.
  • Дмитро Грущак також заробив одне штрафне коло і зумів пробитись в залікову зону — 39-те місце.
  • Найгірший результат серед українців показав Роман Боровик, який заробив одразу чотири штрафні кола, фінішувавши 69-м.
  • Перемогу у спринті здобув норвежець Йохан-Олав Ботн. Для нього це вже третя особиста звитяга у цьому сезоні Кубка IBU: в Контіолахті він виграв індивідуальну гонку та спринт.