Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Стартлист спринтів на етап Кубка світу з біатлону у Гохфільцені: коли бігтимуть українці

Стартлист спринтів на етап Кубка світу з біатлону у Гохфільцені: коли бігтимуть українці

Стартлист спринтів на етап Кубка світу з біатлону у Гохфільцені: коли бігтимуть українці
Фото: Дмитро Євенко / biathlon.com.ua

Перший старт у сезоні для Дмитра Підручного та Юлії Джими.

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) опублікував стартові списки на перші гонки другого етапу Кубка світу, що відбудеться у Гохфільцені — чоловічий та жіночий спринти. Ці гонки пройдуть у п'ятницю, 8 грудня.

До Гохфільцена на етап Кубка світу Україна прибула у складі 11 спортсменів (шість у жіночій, п'ять у чоловічій команді). Серед них — лідери збірної України Дмитро Підручний та Юлія Джима, які пропускали етап в Естерсунді: Підручний завершував відновлення після травми руки, а Джима — після хвороби.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу та Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Перед оголошенням стартлистів на спринт стало відомо, що у жіночій гонці виступить 19-річна Олена Городна, яка приєдналася до складу команди після виступу на Кубку IBU в Контіолахті. Натомість 24-річна Христина Дмитренко, яка дебютувала на рівні Кубка світу в Естерсунді, пропускатиме особисті гонки через хворобу.

Старлисти спринтів на Кубок світу у Гохфільцені

Чоловіки (старт – о 12:30)

 • 5. Дмитро Підручний
 • 15. Антон Дудченко
 • 36. Артем Тищенко
 • 69. Артем Прима
 • 82. Тарас Лесюк

Відкриватиме гонку у складі збірної України Дмитро Підручний, він отримав п'ятий номер. Крім нього, у першій стартовій групі Антон Дудченко (15-й).

У другій та третій стартових групах гонку бігтимуть Артем Тищенко (36-й) та Артем Прима (69-й) відповідно. Останнім серед українців спринт долатиме Тарас Лесюк, він отримав 82-й стартовий номер.

Щодо фаворитів гонки, то вони розподілилися по двом стартовим групам. Норвежці Йоганнес Дале-Ск'євдаль та Йоганнес Бьо отримали 3-й та 21-й номери відповідно, переможець спринту в Естерсунді Філіп Наврат разом з іншим німецьким біатлоністом Бенедіктом Доллем — під 9-м та 19-м номером.

До другої стартової групи ж потрапили ще два норвежці — Ветле Шостад Крістіансен (39-й) та Тарьєй Бьо (49-й), німець Роман Реєс (33-й), шведи Себастьян Самуельссон (28-й) та Мартін Понсілуома (45-й), а також француз Кантен Фійон-Майє (42-й). Більш пізні стартові номери отримали французькі біатлоністи Емільєн Жаклен (62-й) та Фаб'єн Клод (70-й).

Повні стартлисти на чоловічий спринт — тут.

Жінки (старт – о 15:25)

 • 4. Анастасія Меркушина
 • 10. Юлія Джима
 • 37. Анна Кривонос
 • 68. Ірина Петренко
 • 92. Олена Городна

У першій стартовій групі серед українок — Анастасія Меркушина (4-й номер) та Юлія Джима (10-й), яка бігтиме дебютну гонку у сезоні. У другій стартовій групі — Анна Кривонос (37-й), у третій — Ірина Петренко (68-й). Останньою серед українок спринт бігтиме Олена Городна, яка отримала 92-й стартовий номер.

Лідерка загального заліку Кубка світу — француженка Лу Жанмонно — отримала місце у першій стартовій групі (13-й номер), разом з нею її партнерка по збірній Жюлія Сімон (20-й). Загалом більшість фавориток розпочнуть гонку саме у першій групі: італійки Доротея Вірер та Ліза Віттоцці — під 5-м та 9-м номером відповідно, чешка Маркета Давидова — під 6-м, австрійка Ліза Тереза Гаузер — 11-м, норвежка Інгрід Тандреволл — 16-м, а шведка Ельвіра Еберг — 18-м.

Серед більш пізніх стартових номерів варто відзначити іншу норвежку Ганну Еберг, яка бігтиме спринт 31-ою. 36-й номер отримала норвежка Марте Йохансен.

Повні стартлисти — тут.

Розклад другого етапу Кубка світу (Гохфільцен, Австрія)

 • П'ятниця, 8 грудня, 12:30. Спринт, чоловіки (10 км)
 • П'ятниця, 8 грудня, 15:25. Спринт, жінки (7.5 км)
 • Субота, 9 грудня, 13:15. Переслідування, чоловіки (12.5 км)
 • Субота, 9 грудня, 15:45. Переслідування, жінки (10 км)
 • Неділя, 10 грудня, 12:30. Естафета, чоловіки (4х7.5 км)
 • Неділя, 10 грудня, 15:15. Естафета, жінки (4х6 км)
На початок