"Мало забитих м'ячів". Гандболістка Науменко визначила причину поразки України на старті основного раунду ЧС-2023

"Мало забитих м'ячів". Гандболістка Науменко визначила причину поразки України на старті основного раунду ЧС-2023

"Мало забитих м'ячів". Гандболістка Науменко визначила причину поразки України на старті основного раунду ЧС-2023
Андріяна Науменко. Фото: ФГУ

Коментар гандболістки після поєдинку проти Чехії.

Джерело: Федерація гандболу України

Збірна України з гандболу стартувала в основному раунді чемпіонату світу. В данському Фредеріксгавні Україна розпочала з поразки від збірної Чехії (23:30).

В основному раунді Україна бореться за одну з двох путівок у плей-оф. Наступними суперницями українських гандболісток у боротьбі за це стануть команди Нідерландів (п'ятниця, 8 грудня) та Аргентини (неділя, 10 грудня).

Матч проти Чехії був для лінійної збірної України та румунського "Залеу" Андріани Науменко четвертим на ЧС-2023. Саме ця гравчиня закинула перший гол "синьо-жовтих" на турнірі у матчі, який українки програли Бразилії (20:35). Поєдинок проти чеських гандболісток Науменко завершила з двома результативними кидками. Відтак, лінійна збірної України принесла команді на турнірі шість голів.

Після матчу проти Чехії 24-річна Науменко дала флешкоментар, в якому розповіла про результа на старті основного раунду. Окрім цього, гандболістка визначила цілі команди на прийдешні поєдинки турніру.

  • Про матч проти Чехії
"Гадаю, у захисті зіграли досить добре, боролися до останнього. У нас багато чого виходило, і коли ми захищалися та не пропускали голи — бігли швидко через центр у контратаку та забивали легкі м'ячі. Проте у нас було мало забитих м'ячів, слабка реалізація. Вони [чешки] стояли на шести метрах і було важко відкрити гру для лінійних. Було багато технічних помилок, паси у чужі руки. Нам потрібно бути більш зосередженими, дивитися, що робить захист".
  • Про поєдинок проти Нідерландів

"Налаштовуємося на кожну гру. Хочем показати все, що вміємо. Так, напевно, матч з Нідерландами буде найважчим. Це сильні суперниці, що біжать. Нам потрібно повертатися назад, це була наша головна проблема проти Чехії. Потрібно швидко повертатися назад, і неважливо, що відбувається в атаці: гол чи ні — треба повертатися назад і захищатися до останнього. Бути більш жорсткішими, агресивними у захисті, не заштовхувати себе у зону".

  • Про заключний матч в основному раунді ЧС-2023
"У матчі з Аргентиною можна боротися та перемагати. Потрібно віддати всі свої сили на ці дві гри, показати все, що ми вміємо. Що ми можемо більше, що ми сильні і покажемо це всій Україні".

Хто така Андріана Науменко?

  • 24-річна українська гандболістка, виступає за румунську "Залеу".
  • Науменко отримала дебютний виклик у збірну України саме на чемпіонат світу-2023. Це пов'язано з травмами провідних гандболісток.

  • На ЧС-2023 Науменко провела 4 матчі (закинула шість м'ячів).
На початок