"Прометей" на тай-брейку зазнав третьої поразки в групі жіночої Ліги чемпіонів з волейболу: турнірна таблиця

Жіноча команда "Прометея". Фото: СК "Прометей"

Як минум матч за участі української команди.

Волейбольний клуб "Прометей" на тай-брейку зазнав третьої поразки у сезоні жіночої Ліги чемпіонів. У груповому раунді команда поступилася польському ЛСК – 2:3.

Дніпровський клуб розпочав груповий етап єврокубка з двох поспіль поразок: спершу "Прометей" поступився французькому "Ле-Канне" (0:3) та польському ЛКС (1:3). Першу перемогу "Прометей" здобув на тай-брейку, коли обіграв румунську "Альбу".

Перед матчем проти польського ЛСК гравчині "Прометея" займали останнє місце у квартеті. Натомість суперниці, які також мали одну перемогу, йшли третіми.

Як минув матч?

• Перший сет ЛСК та "Прометей" провели у рівній боротьбі: впродовж партії жодна з команд не мала переваги більше, ніж в чотири очки. Наприкінці сету обидві суперниці були близькими до перемоги – за рахунку 23:23 вирішальні два очки здобули волейболістки польського клубу.
  • На початку другої партії суперниці були близькими у рахунку, однак у середині "Прометей" вийшов вперед. За рахунку 24:19 дніпрянки не змогли реалізувати сетпоїнт, але зрештою зрівнялися за партіями – 25:22.
  • У третьому сеті жодна з команд не змогла здобути переконливої переваги. Долю протистояння вирішив тай-брейк у партії, який з рахунком 28:26 зафіксував перемогу ЛСК.
  • Четвертий сет розпочався за ініціативи польських волейболісток, однак гравчині "Прометея" не відпускали суперниць у рахунку більше, ніж на три очки. Волейболістки наприкінці партії не тільки відіграли відставання, але й вийшли вперед, здобувши перемогу з рахунком 25:23.
  • На старті п'ятого сету "Прометей" мав шанси на перемогу та вів у три очки, але вирішальну перевагу здобули суперниці – 15:10.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Четвертий тур

ЛСК (Польща) — "Прометей" (Україна) – 3:2 (25:23, 22:25, 28:26, 23:25, 15:10)

Після третьої поразки у групі єврокубка "Прометей" залишається на останньому місці в турнірній таблиці групи Е. Ще один поєдинок четвертого туру — між французьким "Ле-Канне" та румунською "Альбою" — відбудеться у вівторок, 5 грудня.

Група Е. Турнірна таблиця

1. "Ле-Канне" (Франція) — 3 перемоги (3 матчі), 7 очок (9:4 — за сетами)
  2. "Альба" (Румунія) — 1 перемога (3), 5 (7:7)
  3. ЛКС (Польща) — 2 перемоги (4), 5 (9:8)
  4. "Прометей" (Україна) — 1 перемога (4), 2 (5:11)

Ліга чемпіонів: що відомо?

• До чвертьфіналу автоматично пройде переможець групи за підсумками шести турів. Друга найкраща команда групи гарантує собі участь у стикових матчах за путівку до чвертьфіналу.
  • Найкраща команда на третій сходинці з п'яти груп пройде до стикових матчів. Решта клубів з третіх місць продовжить сезон у Кубку ЄКВ.
  • До виступів у Лізі чемпіонів гравчині "Прометея" повернуться у четвер, 11 січня 2024 року, у матчі проти "Ле-Канне".