"Севілья" планує побудувати новий стадіон на місці старого за 300-350 млн євро: як буде виглядати арена

"Севілья" планує побудувати новий стадіон на місці старого за 300-350 млн євро: як буде виглядати арена

"Севілья" планує побудувати новий стадіон на місці старого за 300-350 млн євро: як буде виглядати арена
"Рамон Санчес Пісхуан". Фото: AP Photos

Клуб представив проєкт нового "Рамон Санчес Пісхуан".

Іспанська "Севілья" планує знести домашній стадіон "Рамон Санчес Пісхуан" і побудувати на його місці нову сучасну арену. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

"Севілья", яка є чинним переможцем Ліги Європи, виступає на "Рамон Санчес Пісхуан" з 1958 року. Стадіон вміщує 42 тисячі глядачів і є дев'ятою найбільшою ареною в Іспанії.

Керівництво "Севільї" давно обговорює питання щодо реконструкції "Рамон Санчес Пісхуан", вважаючи стадіон застарілим. У понеділок, 4 грудня, на щорічних зборах акціонерів клубу "Севілья" представила попередній проєкт нової арени.

Яким буде новий стадіон "Севільї"

  • Клуб оголосив, що планує знести нинішній "Рамон Санчес Пісхуан" і побудувати на його місці стадіон з такою ж назвою.
  • Місткість нової арени складе 55 тисяч місць, а над трибунами буде встановлено дах.
  • Як уточняє Marca, знесення стадіону "Севілья" хоче розпочати у 2026 році, а нова арена буде відкрита у 2028-му. У цей час команда планує виступати на стадіоні "Ла Картуха", який вміщує 57 тисяч глядачів і приймав матчі Євро-2020.
  • Вартість проєкту оцінюється у 300-350 мільйонів євро. При цьому від 60 до 80 мільйонів надасть інвестиційний фонд CVC, з яким співпрацює Ла Ліга.

"Новий "Рамон Санчес Пісхуан", проєкт якого має бути затверджений на загальних зборах, буде інноваційним стадіоном, міжнародним еталоном і прикладом нового покоління стадіонів", — йдеться у заяві "Севільї".

"Севілья": що відомо

  • "Севілья" — чинний переможець Ліги Європи. У минулому сезоні клуб всьоме виграв другий за престижністю єврокубок, що є рекордом.
  • У жовтні 2023 року "Севілья" звільнила головного тренера Хосе Луїса Менділібара через невдалий старт сезону. Після 14 матчів команда йде лише на 15-му місці в Ла Лізі.
  • Новим тренером "Севільї" став екснаставник збірної Уругваю Дієго Алонсо. Під його орудою андалусійці втратили шанси на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів.
На початок