Український футболіст отримав червону картку в чемпіонаті Португалії після прохання про медичну допомогу: що сталося

Богдан Мілованов. Фото: Instagram Богдана Мілованова

Перше вилучення Богдана Мілованова у Прімейрі.

Богдан Мілованов — один з трьохТакож в Прімейрі виступають Анатолій Трубін ("Бенфіка") і Орест Лебеденко ("Візела"). представників України у чемпіонаті Португалії. Влітку 2022 року захисник підписав контракт з командою "Ароука" — аутсайдером місцевої першості.

У складі "Ароуки" Мілованов є гравцем ротації: зіграв десять матчів у цьому сезоні Прімейри, з них п'ять — у старті. Один з них відбувся на початку грудня — "Ароука" українця грала на виїзді з "Боавіштою".

"Ароуці" вдалося здобути розгромну перемогу над суперником — 4:0. Однак сам матч минув зі скандалом, причиною чого стала червона картка, яку отримав український футболіст.

Що сталось?

• Мілованов вийшов на поле у стартовому складі. На 42-й хвилині українець отримав першу жовту картку у цьому сезоні Прімейри за фол на половині поля суперника.
  • "Ароука" Мілованова виграла перший тайм з рахунком 3:0, зробивши крок до першої виїзної перемоги у чемпіонаті.
  • На старті другого тайму Мілованов упав на газон через пошкодження та попросив допомоги. Однак арбітр Тьяго Мартінш відмовився зупиняти гру — ймовірно, вирішив, що українець затягує час. Футболісти "Боавішти" також продовжили грати.
  • Мілованов підвівся й допоміг "Ароуці" відзахищатися, заблокувавши навісну передачу гравця "Боавішти". М'яч вилетів за межі поля, і захисник знову присів на газон, жестикулюючи до арбітра, що йому потрібна допомога лікарів.
  • Натомість рефері підбіг до Мілованова і показав йому другу жовту, яка перетворилась у червону картку — першу для українця у чемпіонаті Португалії.

(Момент з вилученням — 2:49)

• Після суперечки з арбітром щодо вилучення Мілованов покинув поле на 49-й хвилині. Попри гру в меншості, "Ароука" забила ще один гол і здобула перемогу з рахунком 4:0.

"Ароука" набрала дев'ять очок, залишившись на останньому місці в таблиці, однак наступні чотири команди випереджають клуб Мілованова лише на одне очко. Українець пропустить матч "Ароуки" в 13-му турі — 10 грудня проти "Ріу Аве".

Хто такий Богдан Мілованов

• 25-річний український правий захисник, що виступає за португальську "Ароуку".
  • Народився в Луганську, але в 5-річному віці разом з батьками переїхав до Іспанії, де й розпочав футбольну кар'єру. Займався в академії мадридського "Атлетіко".
  • На дорослому рівні дебютував у 2015 році в складі "Алькобендаса" в четвертому дивізіоні Іспанії. Після цього виступав за "Хетафе В", "Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс" та хіхонський "Спортинг В".
  • У 2020-2022 роках провів 60 матчів за першу команду "Спортинга" у Ла Лізі 2, другому дивізіоні іспанського футболу.
  • Влітку 2022-го у статусі вільного агента перейшов у "Ароуку". Відтоді провів у складі команди 25 матчів в чемпіонаті Португалії.
  • У 2019-2020 роках відіграв сім матчів за молодіжну збірну України, відзначившись одним голом.