Біатлон: Кубок IBU
Україна замкнула топ-10 в одиночній змішаній естафеті Кубка IBU з біатлону: результат

Роман Боровик. Фото: biathlon.com.ua

Як минула гонка за участі українських біатлоністів.

У фінському Контіолахті відбулась остання гонка першого етапу Кубка IBU з біатлону. Змагальну програму неділі, 3 грудня, закрила одиночна змішана естафета.

Останній день змагань Кубка IBU у Фінляндії розпочався з класичної естафети. Першу командну гонку сезону на цьому рівні Україна завершила на дев'ятому місці.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

До складу збірної України на одиночну змішану естафету потрапили Юлія Городна та Роман Боровик. Однак у день гонки у заявці "синьо-жовтих" відбулася заміна: замість Городної на старт вийшла Ксенія Приходько.

Як минула одиночна змішана естафета?

• Першою на дистанцію в українців вийшла 18-річна Приходько. Після перших двох вогневих рубежів Україна була 13-ю.
  • Роман Боровик успішно скоротив відставання від конкурентів та передав естафету на дев'ятому місці.
  • П'яту та шосту стрільбу Приходько подолала без промахів та передала естафету, відігравши одну позицію – восьмою.
  • Боровик, який завершував одиночну естафету, також був безпомилковим на стрільбі, а на дистанції боровся з представником США за дев'яте місце у гонці. На фініші український біатлоніст поступився супернику, але Україна фінішувала 10-ю.
  • Переможцем гонки стала команда Норвегії, чиї біатлоністи подолали дистанцію за 35:34.8 хвилин.