"ХІТ" нічиєю з "Пальмою" завершив виступи в елітраунді Ліги чемпіонів з футзалу: таблиця

"ХІТ" у матчі Ліги чемпіонів. Фото: "ХІТ"

Як минув матч за участі української команди.

Київський "ХІТ" нічиєю завершив виступи в елітному раунді футзальної Ліги чемпіонів. Чемпіони України зіграли внічию з чинним володарем ЛЧ "Пальмою" — 2:2.

До вирішального матчу в елітраунді єврокубка "ХІТ" підходив з трьома очками. Після поразки від польської "Любави" (5:6) та перемоги над хорватським "Олміссумом" (4:3) підопічні Олега Лук'яненка поступались іспанській "Пальмі" та "Любаві" за додатковими показниками й займали третє місце.

Для виходу у Фінал чотирьох "ХІТу" у вирішальному поєдинку елітного раунду потрібно було перемогти лідера квартету – "Пальму". Кияни мали обіграти чинних переможців Ліги чемпіонів з різницею у щонайменше два голи, щоб вийти у Фінал чотирьох турніру.

Як минув матч "ХІТ" – "Пальма"

• У першому таймі киян вперед вивів гольовий удар Даниїла Абакшина, який відзначився на 14-й хвилині. За рахунку 1:0 на користь "ХІТа" команди пішли на перерву.
  • На 24-й хвилині рахунок зустрічі зрівняв футзаліст іспанської команди Гордільйо.
  • Через чотири хвилини "Пальма" вийшла вперед після гольового удару Муслема Оладгобада.
  • На 36-й хвилині Олег Лук'яненко зняв голкіпера та випустив на поле п'ятого польового – Сергія Журбу. Через дві хвилини гравцям "ХІТа" вдалося зрівняти рахунок у матчі, коли забив Володимир Поночовний. Цей гол став останнім у матчі та приніс киянам нічию.

Ліга чемпіонів. Елітраунд. Третій тур

"ХІТ" (Україна) – "Пальма" (Іспанія) – 2:2

Голи: Абакшин, 14, Поночовний, 38 – Гордільйо, 24, Оладгобад, 28

Після нічиєї з "ХІТом" до Фіналу чотирьох вийшла саме іспанська команда. "Пальма" завершила елітраунд Ліги чемпіонів на першому місці, здобувши 7 очок.

Група D. Турнірна таблиця

1. "Пальма" (Іспанія) — 7 очок (3 матчі), 10:6 (різниця голів)
  2. "Любава" (Польща) — 6 очок (3), 14:10
  3. "ХІТ" (Україна) — 4 очки (3), 11:11
  4. "Олміссум" (Хорватія) — 0 очок (3), 8:16

Що відомо?

• "ХІТ" у статусі чемпіона України провів дебютний сезон футзальної Ліги чемпіонів.
  • У минулому сезоні єдиний представник України, івано-франківський "Ураган", подолав основну частину турніру. В елітраунді путівкою до Фіналу чотирьох команда поступилася "Спортінгу".
  • У нинішньому форматі Ліги чемпіонів жодна українська команда не виходила до Фіналу чотирьох.