Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Важко було дихати". Прима фінішував за межами топ-60 у першій особистій гонці сезону Кубка світу: що він про це сказав

"Важко було дихати". Прима фінішував за межами топ-60 у першій особистій гонці сезону Кубка світу: що він про це сказав

Ексклюзивно
"Важко було дихати". Прима фінішував за межами топ-60 у першій особистій гонці сезону Кубка світу: що він про це сказав
Фото: Дмитро Євенко/biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар біатлоніста для Суспільне Спорт.

У шведському Естерсунді відбулася перша чоловіча естафета Кубка світу з біатлону нинішнього сезону. Україна в цьому старті була представлена п'ятьма учасниками.

Одним із українських біатлоністів, який біг спринт в Естерсунді, був Артем Прима. Для українця це був перший особистий старт після змішаної та чоловічої естафети, де спортсмен посів у команді 8-е та 14-е місця відповідно.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Спринтерська гонка була важливою для чоловічої збірної України в контексті формування складу на другий етап у Гохфільцені. Старт визначав, хто залишиться в складі основної команди в Австрії, де після травми має повернутися Дмитро Підручний.

Спринт в Швеції Прима розпочав без промахів на першому вогневому рубежі та претендував на потрапляння до залікової зони. Однак стрільбу на "стійці" Артем завершив з двома промахами та посів 66-е місце.

Після спринтерської гонки Прима ексклюзивно поспілкувався із Суспільне Спорт. Біатлоніст підсумував результати третьої гонки нинішнього Кубка світу та оцінив форму на старті сезону.

  • Про спринтерську гонку
"Стійка"? Морозна погода, дуже холодно. Тут недалеко озеро — здається, що й усі -20 градусів. Що стосується ходу по дистанції — та можна було працювати. Так, був мороз, важко було дихати, холодне повітря заходило всередину. Але працювати можна було. Щодо стрільби — лежачи наче все було добре, а на "стійці" трішки підзадихнувся. Може, і трішки швидше підійшов, відклав декілька пострілів, але -20 — це дуже багато для спринту. Взагалі по фінішу дивився — програш суттєвий".
  • Про порівняння погодних умов з попередніми стартами

"Гонка трішки легша, але різні умови. І на попередніх гонках був суттєвий мінус, але [у спринті] він був меншим. І відчуття такі, інакші".

  • Про форму на старті сезону

"Незадоволений, початок сезону важкий. Своїм станом взагалі незадоволений. Зі стрільбою — десь 50 на 50, більш-менш, але [у спринті] дві хиби — це не те. Побачимо, як буде далі — будем намагатися розбігатися, розберемося з тренерами".

Хто такий Артем Прима

  • 36-річний біатлоніст, який на змаганнях представляє Чернігівщину.
  • Прима дебютував на рівні Кубка світу в 2010 році. З того моменту провів 271 старт.
  • Найкращий результат у Кубку світу Прима встановив у 2014 році, коли посів п'яте місце в спринті в німецькому Обергофі.
На початок