Збірна України програла Іспанії у матчі попереднього раунду жіночого ЧС-2023 з гандболу: таблиця

Жіноча збірна України з гандболу. Фото: сайт IHF

Як минув другий матч українок на турнірі.

Збірна України з гандболу зазнала другої поразки на чемпіонаті світу-2023. У матчі попереднього раунду змагань "синьо-жовті" поступилися Іспанії.

До фінальної частини змагань українки вийшли вперше за 14 років. Аби пройти до основного раунду чемпіонату, національній команді за підсумками трьох турів необхідно потрапити до трійки найсильніших команд групи G.

Суперниками України стали збірні Бразилії, Іспанії та Казахстану. У стартовому матчі українки поступились бразилійкам з рахунком 20:35.

Як минув матч Іспанія — Україна

• Протягом першої половини зустрічі іспанки здобули перевагу у шість голів, однак у кінці тайму Україна трохи скоротила відставання. На перерву команди пішли за рахунку 16:12 на користь Іспанії.
  • У другому таймі іспанки не дозволили українкам наблизитись у рахунку, поступово збільшивши перевагу до 12 м'ячів. У підсумку — перемога Іспанії з рахунком 32:20.
  • Найрезультативнішою гравчинею матчу у складі України стала центральна Тамара Смбатян — 7 голів.

ЧС-2023. Попередній раунд. Другий тур

Іспанія — Україна 32:20

У проміжній таблиці групи G українки залишились на третьому місці, випереджаючи Казахстан завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів. Бразилія в іншому поєдинку другого туру обіграла Казахстан з рахунком 46:15.

Група G. Турнірна таблиця

1. Бразилія — 4 очки (2 матчі), 81:35 (різниця голів)
  2. Іспанія — 4 (2), 66:37
  3. Україна — 0 (2), 40:67
  4. Казахстан — 0 (2), 32:80

Володар третього місця у групі, а отже й учасник основного раунду ЧС-2023, визначиться у очному матчі між Україною та Казахстаном. Ця гра відбудеться у неділю, 3 грудня, початок — о 16:30 за київським часом.

Жіноча збірна України з гандболу: що відомо

• ЧС-2023 — перший для жіночої збірної України за 14 років. Загалом національна команда увосьме грає на чемпіонаті світу з гандболу.
  • Найбільший успіх жіночої збірної України на турнірі — четверте місце 2003 року на чемпіонаті в Хорватії.
  • Також збірна України одного разу виступала на Олімпіаді з гандболу: в Афінах-2004 українки стали бронзовими медалістками.