Біатлон: Кубок світу
Дві українки відібралися у гонку переслідування за підсумками першого спринту Кубка світу з біатлону: результат

Анастасія Меркушина. Фото: Getty Images

Як пройшла гонка в Естерсунді.

У шведському Естерсунді продовжується стартовий етап Кубка світу з біатлону. У п'ятницю, 1 грудня, відбулась перша спринтерська гонка сезону серед жінок.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Згідно з національною квотою, Україна заявила на гонку п'ятьох біатлоністок. Учасницями спринту стали Анна Кривонос (4-й стартовий номер), Христина Дмитренко (6), Анастасія Меркушина (38), Любов Кип'яченкова (60) і Дар'я Блашко (91).

З шести спортсменок, що увійшли у заявку на етап в Естерсунді, поза спринтом через хворобу залишилася лише Ірина Петренко, що показала найкращий результат серед українок в індивідуальній гонці (22-ге місце).

Як українки виступили у спринті

• Христина Дмитренко безпомилково відпрацювала на першому вогневому рубежі, однак на "стійці" не закрила дві мішені і у підсумку посіла 49-те місце.
  • Анна Кривонос, що разом з Дмитренко стартувала у першій групі, припустилася трьох хиб та закінчила гонку на 62-му місці, теж не пробившись у залікову зону.
  • Анастасія Меркушина заробила два штрафних кола за підсумками стрільби, а на дистанції була найкращою серед українок разом з Кривонос, посівши 48-му сходинку.
  • Натомість Любов Кип'яченкова припустилася чотирьох хиб на вогневих рубежах, фінішувавши 74-ю.
  • Останньою з українок фінішу дісталась Дар'я Блашко. Вона показала найкращу стрільбу серед представниць збірної, не закривши лише одну мішень на "стійці", однак не зуміла нав'язати боротьбу ходом і стала 78-ю.
  • У гонку переслідування, що відбудеться у неділю, 3 грудня, відібралися двоє українок — Анастасія Меркушина і Христина Дмитренко.
  • Перемогу у спринті здобула француженка Лу Жанмонно, у топ-3 фінішували дві норвежки — Каролін Кноттен і Юні Арнеклейв.