"ХІТ" здобув першу перемогу в елітраунді Ліги чемпіонів з футзалу завдяки голу на останніх секундах: таблиця

"ХІТ". Фото: пресслужба "ХІТ"

Як минув другий матч киян у групі.

Київський "ХІТ" здобув першу перемогу в елітному раунді футзальної Ліги чемпіонів. Чемпіони України обіграли хорватський "Олміссум" з рахунком 4:3.

Команда Олега Лук'яненка підходила до елітраунду непереможеною у своєму дебютному євросезоні. Основний раунд змагань кияни подолали з двома нічиїми та перемогою саме над "Олміссумом" (4:1).

Втім, в першому матчі елітраунду "ХІТ" програв польській "Любаві" — 5:6. Щоб зберегти шанси на вихід у Фінал чотирьох, киянам потрібно було як мінімум не програти "Олміссуму" у другому поєдинку.

Як минув матч "Олміссум" — "ХІТ"

• "Олміссум" відкрив рахунок наприкінці першого тайму: Антоніо Секулич влучно пробив після розіграшу штрафного удару.
  • На 25-й хвилині Даниїл Абакшин зрівняв рахунок. Через декілька хвилин Секулич знову вивів хорватів уперед, оформивши дубль.
  • Втім, у середині другого тайму "ХІТ" за дві хвилини не лише відігрався, а й вперше у матчі вийшов уперед у рахунку: голами відзначились Євгеній Жук і Абакшин.
  • На 36-й хвилині Дує Кустура відновив паритет у матчі. Однак останнє слово залишилось за українцями: за три секунди до кінця матчу Володимир Поночовний забив четвертий гол і приніс "ХІТу" історичну першу перемогу в елітраунді ЛЧ.

Ліга чемпіонів. Елітраунд. Другий тур

"Олміссум" (Хорватія) — "ХІТ" (Україна) 3:4

Завдяки перемозі "ХІТ" набрав перші очки у групі та зберіг шанси на вихід у наступний раунд — Фінал чотирьох, куди проходить найсильніша команда квартету після трьох турів.

Група D. Турнірна таблиця

1. "Пальма" (Іспанія) — 3 очки (1 матч), 5:3 (різниця голів)
  2. "Любава" (Польща) — 3 очки (1), 6:5
  3. "ХІТ" (Україна) — 3 очки (2), 9:9
  4. "Олміссум" (Хорватія) — 0 очок (2), 6:9

Останній матч у елітраунді команда Лук'яненка проведе у суботу, 2 грудня. Суперником киян стане чинний переможець Ліги чемпіонів — іспанська "Пальма".