Біатлон: Кубок IBU
Один українець — в заліковій зоні першої індивідуальної гонки Кубка IBU: результат

Руслан Ткаленко. Фото: biathlon.com.ua/Pavlo Zarovetskyi

Як пройшов перший чоловічий старт сезону в Контіолахті.

У фінському Контіолахті стартував новий сезон Кубка IBU з біатлону. У перший день змагань слідом за жіночою індивідуальною гонкою відбулась чоловіча.

У жіночій гонці найкращий результат серед українок показала Олена Городна — 29-те місце. Загалом усі учасниці гонки від України — також Юлія Городна, Олександра Меркушина та Ксенія Приходько — пройшли в залікову зону.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

На чоловічу гонку Україна заявила п'ятьох біатлоністів. До Руслана Ткаленка, Віталія Мандзина, Дмитра Грущака та Романа Боровика приєднався дебютант Кубка IBU — 19-річний Богдан Борковський.

Як виступили українські біатлоністи

• Першим з українців фінішу дістався Роман Боровик. Біатлоніст заробив три штрафні хвилини й посів 43-тє місце.
  • Досвідчений Руслан Ткаленко припустився одразу п'яти хиб на "стійці", фінішувавши на 60-й позиції.
  • Найкращу стрільбу серед українців показав Віталій Мандзин — 18 закритих мішеней з 20. Хороша робота на вогневих рубежах дозволила Мандзину посісти 14-те місце. Це його найкращий результат у кар'єрі на рівні Кубка IBU.
  • Дебютант Богдан Борковський припустився шести хиб і закінчив гонку на 73-му місці. Натомість Дмитро Грущак заробив чотири штрафні хвилини і фінішував 47-м.
  • Перемогу у гонці здобув норвезький біатлоніст Йохан-Олав Ботн. Увесь подіум зайняли представники збірної Норвегії.