"Найдовші 6 місяців у житті". Тейлор взяла реванш у Кемерон і стала абсолютною чемпіонкою світу у двох дивізіонах

"Найдовші 6 місяців у житті". Тейлор взяла реванш у Кемерон і стала абсолютною чемпіонкою світу у двох дивізіонах

"Найдовші 6 місяців у житті". Тейлор взяла реванш у Кемерон і стала абсолютною чемпіонкою світу у двох дивізіонах
. Кеті Тейлор проти Шантель Кемерон. Фото: AP Photos

Як минув поєдинок в Ірландії.

У Дубліні відбувся реванш між абсолютною чемпіонкою світу з боксу у легкій вазі, ірландкою Кеті Тейлор та абсолютною чемпіонкою в першій напівсередній вазі, британкою Шантель Кемерон. Тейлор здобула перемогу і стала "абсолюткою" у двох дивізіонах.

Перший бій між боксерками відбувся у травні 2023 року та завершився перемогою Кемерон рішенням більшості суддів. На кону стояли пояси британки у першій напівсередній категорії, які вона відстояла.

Для Тейлор поразка від Кемерон стала першою у професійній кар'єрі. У реванші боксерки знову бились за звання абсолютної чемпіонки у першому напівсередньому дивізіоні — пояси Тейлор у легкій вазі на кону не стояли.

Як минув реванш Кемерон — Тейлор

  • Вже у першому раунді Тейлор опинилась на настилі після джебу від Кемерон, однак суддя не зарахував нокдаун.

  • Кемерон намагалася боксувати першим номером, однак Тейлор поступово втягнула суперницю у високий темп, завдаючи значно більше ударів та сфокусувавшись на швидких комбінаціях.
  • У середині поєдинку британка отримала розсічення над правим оком під час одного з обмінів, а згодом — й глибшу рану на лобі після зіткнення головами з Тейлор.

  • У підсумку боксерки провели десять раундів. Один суддя нарахував нічию 95:95, інші двоє віддали перемогу Тейлор — 98:92 та 96:94. Таким чином, ірландка перемогла рішенням більшості суддів.

"Це були найдовші шість місяців у моєму житті, коли я чекала цього реваншу, — сказала після перемоги Тейлор. — Сьогодні ви побачили справжню мене, і коли я так боксую, ніхто не зможе мене перемогти".

Ірландка додала, що готова провести третій бій з Кемерон — ще раз на стадіоні "Кроук Парк" в Дубліні, який вміщує 82 тисячі глядачів.

"Давайте зробимо трилогію на "Кроук-Парк", — заявила Тейлор.

  • Огляд бою Кемерон — Тейлор

Що означає результат бою

  • Кеті Тейлор (23–1, 6 КО) завоювала звання абсолютної чемпіонки світу у першій напівсередній вазі.
  • Тепер Тейлор є "абсолюткою" у двох дивізіонах — першому напівсередньому і легкому.
  • Кемерон (18–1, 8 КО) зазнала першої поразки у професійній кар'єрі та втратила усі пояси — WBA, WBC, IBF, WBO, IBO — у першій напівсередній вазі.
На початок