"Не на його рівні". Алькарас віддав належне Джоковичу і назвав причину поразки у півфіналі Підсумкового турніру

"Не на його рівні". Алькарас віддав належне Джоковичу і назвав причину поразки у півфіналі Підсумкового турніру

"Не на його рівні". Алькарас віддав належне Джоковичу і назвав причину поразки у півфіналі Підсумкового турніру
Карлос Алькарас. Фото: AP Photos

Іспанець зазнав третьої поразки від серба у 2023 році.

Друга ракетка світу Карлос Алькарас віддав належне Новаку Джоковичу та назвав причину поразки у півфіналі Підсумкового турніру. Іспанського тенісиста цитує медіа Eurosport.

Алькарас завершив нинішній тенісний сезон поразкою від Джоковича у півфіналі Підсумкового турніру в Турині. Ця зустріч стала для тенісистів четвертим протистоянням у 2023 році, впродовж якого Карлос виграв лише одну зустріч – фінал Вімблдону.

Загалом поразка у Турині стала для Алькараса третім програним матчем у п'яти протистояннях з Джоковичем. Однак вперше це відбулося на корті у приміщенні.

Усі очні матчі Карлоса Алькараса та Новака Джоковича

  • хард, приміщення: Карлос Алькарас Новак Джокович – 0:2 (Підсумковий турнір-2023)
  • хард, відкритий корт: Карлос Алькарас Новак Джокович – 1:2 (Цинциннаті-2023)
  • трава, відкритий корт: Карлос Алькарас – Новак Джокович – 3:2 (Вімблдон-2023)
  • ґрунт, відкритий корт: Карлос Алькарас – Новак Джокович – 1:3 (Ролан Гаррос-2023)
  • ґрунт, відкритий корт: Новак Джокович – Карлос Алькарас – 1:2 (Мадрид-2022)

Після програного півфіналу в Турині Карлос зазначив, що саме місце проведення зіграло вирішальну роль у протистоянні з Новаком. Іспанець зазначив, що наразі не може конкурувати із лідером світового рейтингу через рівень його гри у приміщенні.

"Джокович грає на одному рівні протягом усього матчу. Якість його удару неймовірна. Він грає дуже глибоко. Справді важко скористатися цим. Новак ще раз довів, чому є найкращим гравцем у світі", – сказав Карлос Алькарас.

"Відчуваю, що не на його рівні на закритих кортах. Це очевидно. Я провів чудові матчі на Вімблдоні, у Цинциннаті, на Ролан Гаррос. Зрозуміло, Джокович має більше досвіду, ніж я, на таких турнірах, на цих кортах".

Карлос Алькарас першим у 2023 році кваліфікувався на цьогорічний Підсумковий турнір. Змогу зіграти на ATP Finals-2023 іспанець здобув саме після другої в кар'єрі перемоги над Джоковичем – на Грендслемі в Лондоні.

Хто такий Карлос Алькарас

  • Карлос Алькарас – 20-річний іспанський тенісист та чинна друга ракетка світу.
  • Алькарас у 2023 році здобув другий титул на рівні Грендслему. Окрім Вімблдону-2023, тенісист виграв у 2022 році US Open.
  • Протягом своєї кар'єри Карлос виграв 12 титулів ATP, шість з яких у 2023 році.
  • Карлос Алькарас став наймолодшим першим номером в історії рейтингу ATP та встановив рекорд наймолодшої першої ракетки за підсумками року.
На початок