"У них не було шансів". Захисник Батагов розповів про дебютний гол за Україну U21 і розгром у грі з Люксембургом

"У них не було шансів". Захисник Батагов розповів про дебютний гол за Україну U21 і розгром у грі з Люксембургом

Ексклюзивно
"У них не було шансів". Захисник Батагов розповів про дебютний гол за Україну U21 і розгром у грі з Люксембургом
Арсеній Батагов. Фото: Getty Images

Ексклюзивний коментар українського захисника для Суспільне Спорт.

Збірна України здобула четверту поспіль перемогу у відборі на молодіжне Євро-2025 з футболу. І вона ж стала найбільш розгромною: команду Люксембургу українці обіграли з рахунком 4:0.

Ключовим моментом зустрічі для України U21 став початок другого тайму. Ведучи в рахунку 1:0, українці отримали ще й чисельну перевагу після вилучення гравця Люксембургу U21.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор матчів молодіжної збірної України у відборі Євро-2025. Дивіться матчі наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Чернігів тощо).

Одним з найрезультативніших гравців матчу став захисник Арсеній Батагов. Футболіст відзначився дебютним голом, а також результативною передачею у грі проти люксембуржців.

Після перемоги Батагов дав флешкоментар для Суспільне Спорт, у якому оцінив перемогу команди, а також висловив емоції про забитий м'яч. Захисник визнав, що радий голу, оскільки серед чинних футболістів команди провів за неї найдовшу кількість ігор (21).

  • Про перемогу над Люксембургом

"У першу чергу хочу сказати, що ми добре зіграли командно, створили чимало моментів. Навіть незважаючи на червону картку у суперників — ми й до неї їх повністю переграли і заслужили на перемогу".

  • Про результативні дії у грі проти Люксембургу

"Задоволений більше голом чи асистом? Не знаю, мабуть голом, бо він дебютний за збірну. У мене тут найбільша кількість матчів, але я ще не забивав. Хлопці привітали, раділи більше, ніж я".

  • Про порівняння матчів з Люксембургом
"Який матч проти Люксембургу був важчий? Мабуть, перший, бо вони створили декілька моментів, мали шанси, щоб забити. Сьогодні в них не було жодних шансів".
  • Про реалізацію стандартів

"Відпрацьовували їх на тренуваннях, кожен робить те, що нам казали, награвали це. Було ще декілька моментів після стандартів до цього. Вважаю, що ми добре попрацювали на тренуваннях".

Що відомо

  • Для Арсенія Батагова це третій відбір на молодіжне Євро з футболу. У 2023-му він разом з командою дійшов до півфіналу та відібрався на Олімпіаду-2024.
  • Україна — одноосібний лідер групи відбору на Євро-2025 і команда, що не має ще втрати очок (12 після чотирьох поєдинків).
  • Наступний поєдинок Україна U21 зіграє проти Азербайджану U21 у вівторок, 21 листопада. Він стане останнім для молодіжної збірної у 2023 році.
На початок