Баскетболіст збірної України Пустовий став найкращим в історії "Обрадойро" за кількістю підбирань: топ-5 рекордсменів

Баскетболіст збірної України Пустовий став найкращим в історії "Обрадойро" за кількістю підбирань: топ-5 рекордсменів

Баскетболіст збірної України Пустовий став найкращим в історії "Обрадойро" за кількістю підбирань: топ-5 рекордсменів
Артем Пустовий. Фото: Oskar Matxin Edesa

Українець в останньому матчі команди виконав три підбирання.

Український центровий "Обрадойро" Артем Пустовий вийшов на перше місце в історії іспанського клубу за підбираннями. Рекордний результат баскетболіст встановив у матчі чемпіонату Іспанії проти "Унікахи" (74:87).

Дотепер лідером "Обрадойро" за кількістю успішних заволодінь м'ячем був Левон Кендалл. У період з 2010-го по 2013 рік канадський баскетболіст зробив 413 підбирань.

Натомість Пустовий у перший період в "Обрадойро" з 2015-го по 2018 рік виконав 373 підбирання. Після повернення до команди влітку 2023-го Артем ще 41 раз повертав володіння команді, три з яких – у матчі з "Унікахою", який команда програла з рахунком 74:87. У цьому поєдинку український центровий провів на майданчику 16:51 хвилин.

Зробивши сумарно 414 підбирань, Пустовий на одну дію випередив результат Кендалла та став рекордсменом "Обрадойро" за цим показником. У топ-5 за числом підбирань конкурентом Артема серед чинних гравців є Томас Скрабб.

Лідери "Обрадойро" за кількістю підбирань

  • 1. Артем Пустовий (Україна) – 414 підбирань (4.1 в середньому за матч)
  • 2. Левон Кендалл (Канада) – 413 (5.9)
  • 3-4. Томас Скрабб (Канада) – 405 (5.5)
  • 3-4. Начо Льовет (Іспанія) – 405 (4.3)
  • 5. Еймантас Бенджюс (Литва) – 373 (4.0)

Поразка у матчі з "Унікахою" стала для "Обрадойро" п'ятою у восьми матчах нинішнього сезону чемпіонату Іспанії. З цим результатом команда Пустового займає 14-е місце у турнірній таблиці.

Раніше "Обрадойро" поступився у фіналі кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів. У вирішальному матчі команда програла "Страсбуру", а Пустовий провів на майданчику 22:39 хвилини (10 очок, по три підбирання та асисти).

Як виступає Артем Пустовий в "Обрадойро"?

  • Артем Пустовий в середньому проводить на майданчику 20 хвилин у матчах регулярного сезону чемпіонату Іспанії. Найбільше часу український центровий зіграв проти "Гран Канарії" – 27 хвилин.
  • В середньому Пустовий у чемпіонаті Іспанії приносить команді 12 очок, виконує 3.8 підбирання, 0.9 передач та 0.3 перехоплення.
  • Наступний матч "Обрадойро" Пустового зіграє в неділю, 12 листопада, проти "Басконії".
На початок