Збірна України програла вирішальний матч у групі чемпіонату світу-2023 з мініфутболу: турнірна таблиця

Збірна України з мініфутболу. Фото: ФМФУ

Як минув заключний матч "синьо-жовтих" на турнірі.

Збірна України програла вирішальний матч у групі чемпіонату світу-2023 з мініфутболу. У заключному поєдинку групового етапу "синьо-жовті" поступилися команді Чехії з рахунком 0:7.

Україна на ЧС-2023 потрапила до квартету С, в якому суперниками збірної стали Алжир, Таїланд та Чехія. Груповий етап турніру українці розпочали з перемоги над алжирськими футболістами з рахунком 9:1. У другому матчі "синьо-жовті" поступилися команді Таїланду – 0:2.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор чемпіонату світу-2023 з мініфутболу в Україні. Дивіться на телеканалі Суспільне Спорт матчі групи України та плей-оф турніру, також сайт Суспільне Спорт покаже всі ігри України та поєдинки плей-оф, починаючи з чвертьфіналу.

Перед вирішальним туром Україна займала у групі С третє місце. Оскільки у плей-оф виходять топ-2 збірні квартету, "синьо-жовтим" потрібна була перемога над Чехією, чемпіоном світу 2017 року.

Як минув матч за участі України

• Уже в першому таймі Чехія здобула перевагу в чотири голи. На 6-й хвилині чехів вперед вивів Деніс Ланка, після цього м'ячами відзначилися Томаш Єлінек та Ян Коуделька.
  • За ініціативи збірної Чехії розпочався й другий тайм, коли на 27-й хвилині відзначився Даніл Долечек. Ще через чотири хвилини шостий гол у ворота України забив Ондржей Падера.
  • Наприкінці матчу Україна пропустила сьомий гол, який забив Деніс Ланка та встановив фінальний рахунок поєдинку – 7:0.

ЧС-2023 з мініфутболу. Груповий етап. 3-й тур

Чехія — Україна – 7:0

Голи: Ланка, 6, Єлінек, 7, Коуделька, 25, Долечек, 27, Падера, 31, Ланка, 50

Матч третього туру групового етапу в квартеті С між Таїландом та Алжиром відбувся раніше у понеділок, 30 жовтня. Цю зустріч з рахунком 5:0 виграли таїландські футболісти, які посіли друге місце.

Група С. Турнірна таблиця

1. Чехія — 9 очок (3 матчі), різниця голів 21:1
  2. Таїланд — 6 (3), 7:6
  3. Україна — 3 (3), 9:10
  4. Алжир — 0 (3), 2:22

ЧС-2023 з мініфутболу: що відомо

• ЧС-2023 – четвертий розіграш в історії турніру та другий у форматі з 32 команд.
  • Звання чемпіона світу з мініфутболу у 2023 році захищає збірна Мексики. Раніше турнір вигравали США (2015 рік) та Чехія (2017).
  • Україна вдруге зіграла на чемпіонаті світу з мініфутболу. Вперше "синьо-жовті" зіграли на турнірі у 2019 році, коли вийшли у чвертьфінал.