Людмила Кіченок з поразки розпочала захист парного титулу на малому Підсумковому турнірі з тенісу

Людмила Кіченок з поразки розпочала захист парного титулу на малому Підсумковому турнірі з тенісу

Людмила Кіченок з поразки розпочала захист парного титулу на малому Підсумковому турнірі з тенісу
Людмила Кіченок та Ульрікке Ейкері. Фото: Getty Images

У Чжухаї українка виступає в парі з норвежкою Ульрікке Ейкері.

Людмила Кіченок з поразки почала захист парного титулу на малому Підсумковому турнірі з тенісу. Українка виступає в Чжухаї у тандемі з норвежкою Ульрікке Ейкері.

Кіченок виграла два останніх розіграші WTA Elite Trophy у 2018-2019 роках, перш ніж організатори скасували подальші турніри через наслідки пандемії COVID-19. Перший титул Людмила здобула спільно із сестрою Надією Кіченок, другий — з Андреєю Клепач зі Словенії.

Перший з двох матчів групового раунду Кіченок та Ейкері проводили з китаянками Ван Сію та Сюй Іфань, володарками вайлдкарду.

Як пройшов матч?

  • Китаянки реалізували обидва своїх брейкпойнти у стартовій партії, яку закінчили після 37 хвилин на корті. Одразу на три матчболи господарки турніру виходили за рахунку 5:3 та реалізували другий з них.
  • У другому сеті Ван Сію та Сюй Іфань домінували на своїй подачі: лише одного разу Кіченок та Ейкері мали брейкпойнт за рахунку 2:3 — його відіграли суперниці.
  • Українсько-норвезька пара припустилася двох подвійних помилок, не виграла жодного розіграшу на власній другій подачі (0/5) й пропустила один ейс від суперниць.

WTA Elite Trophy. Груповий раунд

  • Ульрікке Ейкері / Людмила Кіченок (Норвегія / Україна, 3) — Ван Сію / Сюй Іфань (Китай, WC) — 0:2 (3:6, 2:6)

Після поразки Ейкері та Кіченок опустилися на останнє, третє місце в таблиці групи Бугенвілія. Другий груповий матч пара проведе проти Мію Като та Алділи Сутджиаді у середу, 25 жовтня.

Турнірна таблиця

  1. Сюй Іфань / Ван Сію (Китай, WC) — 1 перемога (1 матч)
  2. Мію Като / Алділа Сутджиаді (Японія / Індонезія, 2) — 0 (0)
  3. Ульріке Ейккері / Людмила Кіченок (Норвегія / Україна, 3) — 0 (1)

Людмила Кіченок: що відомо?

  • Українка проводить свій перший спільний турнір з Ульрікке Ейкері, 38-ю ракеткою парного світового рейтингу.
  • Новий тиждень Людмила Кіченок розпочала на 35-й сходинці парного світового заліку WTA, втративши сім позицій за підсумками турніру в Чженчжоу.
  • Кіченок — володарка восьми парних титулів WTA. У сезоні-2023 дісталася одного фіналу — турніру в Досі з латвійкою Єленою Остапенко.
На початок