Спортивна база "Динамо" у Запоріжжі знищена внаслідок російського обстрілу

Спортивна база "Динамо" у Запоріжжі знищена внаслідок російського обстрілу

Спортивна база "Динамо" у Запоріжжі знищена внаслідок російського обстрілу
Спортивна база "Динамо". Фото: Вадим Гутцайт

351-й спортивний об'єкт, який постраждав під час повномасштабного вторгнення.

Спортивна база "Динамо" у Запоріжжі зруйнована через ракетний обстріл з боку Росії. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

У ніч на 18 жовтня росіяни здійснили шість ракетних ударів по Запоріжжю. Внаслідок обстрілу загинули дві людини, один з ударів прийшовся на багатоповерховий будинок у центральній частині міста. Постраждала й інша інфраструктура, зокрема база "Динамо".

За словами Гутцайта, база у Запоріжжі - вже 351-й спортивний об'єкт у 14 областях України, який постраждав від початку повномасштабного вторгнення Росії.

"Через ракетний обстріл спортивна база "Динамо" у Запоріжжі - наша гордість і місце олімпійських надій - тепер зруйнована. Це чергова спроба окупантів знищити наше олімпійське майбутнє. Але ніхто не зламає нашого духу", - написав Гутцайт.

У березні 2023 року заступник міністра молоді та спорту України Матвій Бідний в ефірі телеканалу Суспільне Спротив повідомив, що пошкодження спортивної інфраструктури оцінюються у близько 250 мільйонів доларів. Тоді йшла мова про 343 знищені об'єкти.

Станом на серпень 2023 року найбільше спортивних об'єктів постраждало у Луганській області - 89. У Донецькій області пошкоджено 61 об'єкт, у Харківській - 46.

Серед інших об'єктів спортивної інфраструктури, за час війни в Україні росіяни зруйнували льодові арени в Маріуполі та Харкові, Палац спорту в Сєвєродонецьку, понівечили стадіони на Київщині та Чернігівщині.

На початок